Esaretim Sensin 31 Mart Yeni Bölüm 45.Son Bölüm Fox Tv Canlı Emir Simay Neler Oluyor?

Fox Tv'nin hafta içi her gün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran dizisi Esaretim Sensin 31 Mart Yeni Bölüm 45.Son Bölüm Fox Tv Canlı Emir Simay Neler Oluyor? Simay Emiri Affedecekmi?Esaretim Sensin yeni Bölüm Fox tv Canlı Yayın

Esaretim Sensin 31 Mart Yeni Bölüm 45.Son Bölüm Fox Tv Canlı Emir Simay Neler Oluyor?

Fox Tv'nin en çok izlenen programı Esaretim Sensin 31 Mart yeni bölümde Emir Simay hakkında tüm gerçekleri öğrenince büyük şok yaşıyor. ve kendini Simaya affetirmek için her yolu dener peki Simay Emiri Affedecekmi?Pehlivan kardeşi Zelişi öldürmek üzere iken Karşısına Dikilen Ağası Karşısında Sesszi kalmayı Tercih eder. Emir Zeliş ile Zevdiği adamı evlendirmeyi başarır. Savaş ise Kerimi hapse attırmak için gereken herşeye sahiptir. Esaretim sensin 31 Mart yeni bölümü Fox tv ile Canlı Yayın

Emir son anda eve gelir ve Pehlivan’la kardeşi arasında geçenleri öğrenir. Emir ve Simay, Pehlivan’ı kız kardeşi Zeliş’in sevdiği adamla evlenmesini sağlar. Simay’a haksızlık yaptığını anlayan Emir, ondan af diler. Öte yandan Yasemin’in Yusuf’tan gizlice çektiği videolar yayılmaya başlar.

Savaş, İbrahim’in yardımıyla Kerim’in İpek’e çarparken kullandığı arabaya sonunda ulaşır. Ancak Perihan’ın Kerim’i bulması olayların akışını değiştirir. İpek’in tedavisi için para arayan Aslan, karşısında Vedat’ı bulur. İpek ve Savaş’ın ilişki yaşadığını öğrenen Aslan, Savaş’ın karşısına dikilir. Alev ise İpek’in durumunu kullanarak Berrin ve Aslan’ı zor durumda bırakır.

ESARETİM SENSİN SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Simay’la ilgili yanlış düşüncelere kapılan Emir her ne kadar istemese de Amerika’ya gitme kararı alır. Bu karar üzülen Simay, dayanamaz ve Emir’den gitmemesini ister. Tüm bunlar olurken Pehlivan, kız kardeşi Zeliş’le ilgili gerçekleri öğrenir ve onu öldürmeye kalkar. Bunu gören Simay ise kendisini Zeliş’e siper eder ve namlunun karşısına geçer.

Esaretim Sensin İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Savaş, Kerim’i ele vermemesi için Vedat’ın para teklifini kabul ediyor görünür ve Kerim’i kaçırır. Ancak Kerim’in hüküm giyebilmesi için İpek’e çarparken kullandığı arabanın bulunması gereklidir. Artık Savaş’ın arabaya ulaşması an meselesidir. Kerim için tehlike çanları çalmaya başlar. İpek’in kurtulabilmesi pahalı bir ameliyata bağlıdır. Bunu öğrenen Aslan karşısında Begüm ve Alev’i görünce çılgına döner.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ebru örnek
ebru örnek - 2 yıl Önce

Çok güzl bir dizi

Nurlan
Nurlan - 2 yıl Önce

Esaretim sensin cooxx gozel bir serialdir . Cox saqolun ki bele seriallar teqdim edirsiz .Emir ve Simay evezolunmazdir.. Serial uzunomurlu olsun.

Güneeş
Güneeş - 2 yıl Önce

Mükemmel bir dizi emir ve Simay bir harika