Esaretim Sensin 30 Mart Yeni Bölüm 44.Son Bölüm Fox Tv Canlı Simay Emiri Durdurmayı Başaracak'mı?

Fox Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan dizisi Esaretim Sensin 30 Mart yeni bölüm 44.Son Bölümde Emir2in yurt dışına gideceğini öğrenen Simay Emir'i ikna etmeyi başaracakmı Esdaretim Sensin 30 Mart yeni bölüm Fox Tv Canlı Yayın

Esaretim Sensin 30 Mart Yeni Bölüm 44.Son Bölüm Fox Tv Canlı Simay Emiri Durdurmayı Başaracak'mı?

Fox Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan dizisi Esaretim Sensin 30 Mart yeni bölümde Emir Simay'dan duyduklarından sonra biran önce yurtdışına gitmeye karar verir. Emir'in yurtdışına gideceğini öğrenen Simay Emiri Durdurmayı başaracakmı?Diğer taraftan İse Pehlivan Kardeşi Zeliş ile ilgili tüm gerçekleri öğrendikten sonra onu öldürmeye çalışır. Ama Simay  Zelişe siper olur. Diğer taraftan İse Kerim İpeki öldürmekten yargılanacakmı?İpek'in ameliyatı için yüklü miktarda para lazımdır. Yeni bölümde neler olacak. Esaretim Sensin 30 Mart yeni bölüm Fox Tv

Simay’la ilgili yanlış düşüncelere kapılan Emir her ne kadar istemese de Amerika’ya gitme kararı alır. Bu karar üzülen Simay, dayanamaz ve Emir’den gitmemesini ister. Tüm bunlar olurken Pehlivan, kız kardeşi Zeliş’le ilgili gerçekleri öğrenir ve onu öldürmeye kalkar. Bunu gören Simay ise kendisini Zeliş’e siper eder ve namlunun karşısına geçer.

Savaş, Kerim’i ele vermemesi için Vedat’ın para teklifini kabul ediyor görünür ve Kerim’i kaçırır. Ancak Kerim’in hüküm giyebilmesi için İpek’e çarparken kullandığı arabanın bulunması gereklidir. Artık Savaş’ın arabaya ulaşması an meselesidir. Kerim için tehlike çanları çalmaya başlar. İpek’in kurtulabilmesi pahalı bir ameliyata bağlıdır. Bunu öğrenen Aslan karşısında Begüm ve Alev’i görünce çılgına döner.

ESARETİM SENSİN SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Savaş ve polisler Kerim’i almak için Kırımlıların yanına gider. Evdekiler Kerim’in İpek’e arabayla çarptığını duyunca neye uğradıklarını şaşırırlar. Kerim’in evde olmadığını gören Savaş çok sinirlenir. Kerim, babası Vedat’ı arayarak ondan yardım ister. Bu konuşmayı duyan Savaş, Kerim’in kaldığı yeri bulmakta kararlıdır.

Esaretim Sensin İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Duydukları nedeniyle Simay’ın hamile olduğunu zanneden Emir, ona ağır ithamlarda bulunur. Simay ise oldukça sinirlenir ve Emir’e açıklama yapmayı reddeder. Aslan ve Berrin, İpek’in başına gelenlere Alev’in neden olduğunu düşünür ve soluğu onun yanında alırlar.

YORUM EKLE