Esaretim Sensin 3 Nisan yeni Bölüm 46.Son Bölüm Fox Tv Canlı Sultan'ın Hain Planı

fox tv'nin ençok izlenen dizisi Esaretim Sensin 3 nisan yeni bölümde babasının sayaersinde herşeyden kurtulan Kerim İpeki tekrar kazanmak için harekete geçer. Savaş ise Vedat beyin ipek için yatırdığı hastanede parasını tefeciden alır. esaretim Sensin 3 nisan yeni bölüm Fox tv Canlı

Esaretim Sensin 3 Nisan yeni Bölüm 46.Son Bölüm Fox Tv Canlı Sultan'ın Hain Planı

Esaretim sensin 3 nisan yeni bölümde Simay'ın hamile olması Sultan hanımı oldukça etkiler. Görünürde Simaya İyi davranmaya çalışan Sultan ise asıl planını henüz oynamamıştır. Simay'ın bebeğini düşürmesi için hain planını uygulamaya başalr. Simer ve Emir ise Sultana bu yaşanan Hamilelik olayını anlatmaya çalışırlar. tüm bunlar yaşanırken Simay birden fenalaşır. Emir hemen Simayı hastaneye götürür. ama bu duruma Sultan hanım çok sevinir. diğer yandan Yasemin ve Yusuf ise giderek yakınlaşmaya başlarlar.

bir çocuk esirgeme kurumuna giden yasemin ve Yusufu burda hangi sürprizler bekliyor.Yusufun durgun ve düşünceli halleri Yasemini çok etkiler.Babasının büyük planı sayesinde herşeyden kurtulan Kerim ise durmaya hiç niyetli değildir.İpek Hastaneden taburcu olur. İpek babasının ameliyat masraflarını Vedat beyden aldığını öğrenince babasına oldukça öfkelenir.Savaş ise Vedara olan Hastane masrafını ödemek için tefeciden borç alır.diğer yandan Aslan'ın Savaş ile İpek ililkisi hakkında sölediği sözler hherkesi etkiler. Esaretim sensin yeni bölümü nefeleri kesecek.

Simay’ı hamile zanneden Sultan ona görünürde oldukça iyi davranır. Emir ve Simay ise Sultan’a hamilelikle ilgili gerçekleri anlatmak için fırsat kollar. Sultan, Simay’ın düşük yapması için hazırladığı planını devreye sokar. Her şeyden habersiz olan Simay birden fenalaşır. Yusuf ve Yasemin ise Çocuk Esirgeme Kurumu’na gider.

Yusuf’un düşünceli halleri, Yasemin’i etkilemeye başlar. Babasının planları sayesinde serbest kalan Kerim’in durmaya niyeti yoktur. İpek hastaneden taburcu olur. Ancak İpek, Aslan’ın ameliyat parasını Vedat’tan alığını öğrenince babasına kızar. Savaş, Vedat’a olan borcu ödemek için tefeciden borç alır. Öte yandan Aslan’ın İpek-Savaş ilişkisine dair sarf ettiği sözler ikiliyi oldukça üzer.

ESARETİM SENSİN KONUSU:

Emir son anda eve gelir ve Pehlivan’la kardeşi arasında geçenleri öğrenir. Emir ve Simay, Pehlivan’ı kız kardeşi Zeliş’in sevdiği adamla evlenmesini sağlar. Simay’a haksızlık yaptığını anlayan Emir, ondan af diler. Öte yandan Yasemin’in Yusuf’tan gizlice çektiği videolar yayılmaya başlar.

Esaretim Sensin İzlemek için TIKLAYINIZ

Savaş, İbrahim’in yardımıyla Kerim’in İpek’e çarparken kullandığı arabaya sonunda ulaşır. Ancak Perihan’ın Kerim’i bulması olayların akışını değiştirir. İpek’in tedavisi için para arayan Aslan, karşısında Vedat’ı bulur. İpek ve Savaş’ın ilişki yaşadığını öğrenen Aslan, Savaş’ın karşısına dikilir. Alev ise İpek’in durumunu kullanarak Berrin ve Aslan’ı zor durumda bırakır.

YORUM EKLE