Diriliş Ertuğrul 86.Bölüm Fragmanı Yayında Büyük Savaş Kimler Ölecek?

TRT1'in En Çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul 86.Bölüm Fragmanı Yayında Büyük Savaş Kimler Ölecek? Eryuğrul gazi Vasillus Savaşı Kızışmaya başladı. Ertuğrul Gazinin Karacahisar Kalesini kuşatması Vasillus'u çılgına çevirdi. Diriliş Ertuğrul 86.Bölüm Fragmanı Ve özeti TRT1

Diriliş Ertuğrul 86.Bölüm Fragmanı Yayında Büyük Savaş Kimler Ölecek?

TRT1'in En Çok izlenen dizilerinden Diriliş Ertuğrul yeni bölüm nefesleri kesecek. Ertuğrul gazi Aliyar bey ile birlikte kuşattığı Karacahisar kalesinde Kardeşi Dündatı kurtarması Vasillusu çileden çıkard. Vasillus'un Helena'nın ihanetiylede sarsılınca intikam hesapları yapmaya başladı. Ural bey ile birlikte büyük savaş için tüm hazırlıklarını yaptı.

VASİLLUS URAL OBAYA SALDIRIYOR'MU?

Ural diğer Oba beyleri ile görüşüp Ertuğrul ile Aliyarı ortadan kaldırmak için büyük bir ordu kurar. Ordunun başında ise Vasillus ile Ural olucaktır. ertuğrul ile Aliyar beyi öldürüp Obayı ele geçirmenin hesaplarını Yapan Vasillus ile Ural ne kadar başarılı olacaktır. Vasillus Ural ile Gittiği Obada ne ile karşılaşacaktır.

ERTUĞRUL ALİYAR SAVAŞA HAZIR:

Ertuğrul gazi ile Aliyar bey Vasillus ile Ural'ın Obaya saldıracağının bilgisini alır. ve hazırlıklarını tamamalarlar. ve büyük savaş kapıda Bu savaşta birçok kelle gidecektir. Ertuğrul Aliyar komutasında Ordu Vasillus ile Ural Ordusuna karşı Büyük savaş İçin her şey hazır. peki kimler ölecek.

HELENA BAMSİ EVLENDİ:

Helena ise sonunda sevdiği adam bamsi ile muhteşem bir düğünle evleniyorlar. Vasillus uğradığı ihanet sonarsı hem Helenayı hemde Bamsi Ertuğrul ve Aliyarı öldürmeyi Planlar. bamsi ise hayatına karşı Helenayı koruyacağına dair kendine söz verir. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm nefesleri eksecek. TRT1

YORUM EKLE