Din Dersinden Çıkardığı Kız Öğrenciyi Tuvalette Taciz Etti!

Kütahya'da bir ortaokulda taciz skandalı yaşandı. Sosyal Bilgiler öğretmeni U.K, bir öğrencisini öğretmenler odasında, diğer öğrenciyi ise din kültürü ve ahlak dersinden çıkararak tuvalette taciz etti. Skandal öğrencilerin şikayeti üzerine ortaya çıktı.

Din Dersinden Çıkardığı Kız Öğrenciyi Tuvalette Taciz Etti!

Kütahya'da ortaokul birinci sınıfta okuyan 2 kız öğrenci öğretmenleri U.K tarafından tacize uğradı. Yaşanan skandalda U.K ile başka bir öğretmen gözaltına alındı. U.K polis tarafından sorgulanmaya başlandığı sırada, diğer öğretmen ise serbest bırakıldı. Bir öğrencisini öğretmenler odasında, diğerini ise din dersinden çıkararak tuvalette taciz eden öğretmenin adliyeye sevk edildi.

OLAY NASIL GELİŞTİ?

Olay, Şehit Uzman Çavuş HASAN Kahraman Ortaokulu'nda meydana geldi. İddialara göre Sosyal Bilgiler öğretmeni U.K., öğretmenler odasında kimsenin olmadığı sırada odaya Tenis raketi almaya gelen kız öğrenci N.U.'ya elle sarkıntılıkta bulundu. N.U., öğretmen U.K.'nın elini ısırıp odadan kaçtı.

DİN DERSİNDEN ÇIKARIP TACİZ ETTİ!

U.K. daha sonra N.U.'ya olayı kimseye anlatmaması için tehditte bulundu. Yine iddialara göre öğretmen U.K., Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi sırasında sınıfa girerek kız öğrenci A.D.'yi dışarı çıkardı ve kızlar tuvaletine götürdü. A.D., kendisine cinsel organını gösteren öğretmen U.K.'ye tekme atıp tuvaletten kaçtı ve müdürün yanına giderek olayı anlattı.

OKUL MÜDÜRÜ POLİSE HABER VERDİ!

Okul müdürünün durumu polise bildirmesini ardından öğretmen U.K., ile A.D. adlı kız öğrencinin ders sırasında sınftan çıkarılmasına izin veren Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni A.L.A. gözaltına alındı. A.L.A., polise ifade verdikten sonra serbest bırakıldı.

Ortaokul birinci sınıf öğrencileri A.D. ve N.U.'nun aileleri, cinsel istismarda bulunmakla suçlanan U.K.'dan şikayetçi oldu. Suçlamaları kabul etmeyen U.K., yapılan sorgulamasının ardından adliyeye sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 14:33
YORUM EKLE