Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na ilk tepki geldi !

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde partisinin grup toplantısında gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurtdışına para gönderdiğini iddia ederek belgeleri göstermişti.Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da tepki geldi.

Devlet Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na ilk tepki geldi !

.Kemal Kılıçdaroğlu'na Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sonra Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da tepki geldi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin milletvekilleriyle parti genel merkezinde bir araya geldi ve önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisi hakkında söylediği sözler ve gösterdiği belgeler ile ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'belge' iddialarıyla ilgili "Bu hamlesinin bedelini ödeyecek" ifadelerini kullandı.

KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA BİR TEPKİ DE DEVLET BAHÇELİ'DEN !

MHP Lideri Devlet Bahçeli , Kemal Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili ortaya çıkardığı belgeler ile ilgili sert açıklamalarda bulundu. Devlet Bahçeli ;"Sayın Kılıçdaroğlu'nun eline bir yolla geçirdiği belgeleri istismar etmek yerine, derhal ve süratle yargıya intikal ettirmesi şu aşamada en mantıklı, en meşru yoldur.Ana muhalefet liderinin sorumlu ve ahlaki davranmak yerine eline geçirdiği belgelerle fırsatçılık yapması dürüstlükten uzak siyasi bir tavırdır." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE