Devlet Bahçeli'den çok sert 'Kerkük' açıklaması !

MHP Lideri Devlet Bahçeli son günlerin en çok tartışılan konuların biri olan Kudüs ile ilgili çok sert açıklamalarda bulundu.MHP Lideri Devlet Bahçeli'de ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs kararını çok sert bir dille uyardı.

Devlet Bahçeli'den çok sert 'Kerkük' açıklaması !

ABD Genel Başkanı Donald Trump'ın seçim vaadi olarak ortaya koyduğu vaatlerin başında Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımak vardı.ABD Başkanı Donald Trump'ın 'Kudüs' ile ilgili kararını açıklayacağı öğrenildi. Beyaz Saray'dan bugün konuyla ilgili şok açıklamalar geldi.MHP Lideri Devlet Bahçeli son günlerin en çok tartışılan konuların biri olan Kudüs ile ilgili çok sert açıklamalarda bulundu.MHP Lideri Devlet Bahçeli'de ABD Başkanı Donald Trump'ın Kudüs kararını çok sert bir dille uyardı.

Beyaz Saray'dan yapılan açıklamada ABD Başkanı Donald Trump'ın, "ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıdığını ilan edeceğini" ve "Tel Aviv'deki  Amerikan Büyükelçiliğinin Kudüs'e taşınması hazırlıkları için talimat verdiğini söyleyeceğini" ifade edildi.

MHP Lideri Devlet Bahçeli konuyla ilgili olarak ; '"Kudüs gafletine acilen son verilmelidir. Ortadoğu'nun A'dan Z'ye mahvına hizmet edecek zaman ayarlı bir bombadır. ABD'nin kendi iç siyasi dalgalanmayı Ortadoğu'ya ihraç etmekten vazgeçerek aklıselimin ve sağduyunun çizgisine gelmesi samimi dilek ve beklentimizdir." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE