Denizli'de korkunç olay ..Yaşlı çifti dövüp, gasp ettiler !

Denizli'de korkunç olay ...Denizli'nin Çardak ilçesinde yaşayan yaşlı çifti dövüp gasp ettiler.Her ikisi de 80 yaşında olan Şakir Şengül ve Şadiye Şengül çiftinin evine gece giren kimliği belirsiz 3 kişi, çifti dövüp, paralarını gasp etti.

Denizli'de korkunç olay ..Yaşlı çifti dövüp, gasp ettiler !

Denizli'nin Çardak İlçesi Gemiş Mahallesi'nde korkunç bir olay yaşandı.Denizli'nin Çardak ilçesinde yaşayan yaşlı çifti dövüp gasp ettiler.Her ikisi de 80 yaşında olan Şakir Şengül ve Şadiye Şengül çiftinin evine gece giren kimliği belirsiz 3 kişi, çifti dövüp, paralarını gasp etti.

Kimliği belirsiz 3 kişi, dün gece saat 03.30 sıralarında, Şakir ve Şadiye Şengül çiftinin evine pencereden girdi. 3 şüpheli, daha sonra yatak odasına girerek, yaşlı çifti dövdü. Hırsızlar yaşlı çiftin değerli eşyalarının bulunduğu kasayı alamayınca çiftin odada bulunan diğer değerli eşyalarını alıp geldikleri otomobille kaçtılar.Panikleyen hırsızlar çok gidemeden kaza yaptılar ve arabayı kaza yerinde bırakıp yaya olarak kaçtılar.

Polis ekipleri, şüphelilerden Ç.A.'yı yakaladı. Ç.A.'nın sorgusu ve diğer gaspçıların yakalanması için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

YORUM EKLE