Deniz Baykal , Almanya'ya götürüldü .. Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan CHP milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili doktorlarından son dakika açıklaması geldi. Deniz Baykal tedavi için Almanya'ya götürüldü.Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Deniz Baykal , Almanya'ya götürüldü .. Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili açıklama

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan CHP milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili doktorlarından son dakika açıklaması geldi.

51 gündür Ankara İbn-i Sina Hastanesinde  tedavi gören Deniz Baykal bugün sabah erken saatlerde Almanya ya götürüldü.Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal'ın sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Prof. Dr. Erkan İbiş, "Bilinci tam açıktı, bilinçsel fonksiyonları iyiydi. Sol taraftaki kuvvet düşüklüğü dışında durumu iyiydi. Sayın Baykal Almanya'ya giderken bir an önce Türkiye'ye dönmek istediğini söyledi. "ifadelerini kullandı.

Gitmeden önce Deniz Baykal'ın açıklamarını da anlatan İbiş ,  'Gidince Türkiye'yi özleyecek misiniz?' diye sorduklarını Deniz Baykal'ın ise . 'Ben Türkiye'deyken ülkemi özledim, şimdi de özlüyorum. Bir an önce Türkiye'ye dönmek istiyorum' diye duygularını ifade ettiğini de açıkladı. 

YORUM EKLE