Dayan Yüreğim 9.Bölüm 2.Fragmanı Şok Sahne Neler Olacak?

Fox Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Dayan Yüreğim 9.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde heyecan dorukta Neler olacak. Dayan Yüreğim 9.Bölüm 2.Fragmanı ve özeti yeni bölüm heyecan dorukta Atıf Seray ne yapacak. Fox Tv

Dayan Yüreğim 9.Bölüm 2.Fragmanı Şok Sahne Neler Olacak?

Fox Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Dayan Yüreğim 9.Bölüm 2Fragmanı yayında yeni bölümde Elvanı bekleyen büyük tehlikeler nelerdir?Seray İse Amcasına ali konusunda karşı durucakmı?Aşkı ve Ailesi aarsında kalan seray ne yapacak. Atıf Seray'ın başaksı ile evlendiğini duyunca ne tepki gösterecek. Dayan Yüreğim yeni bölüöm nefesleri eksecek.

İnci Şanal’ın şeytani planı sonucu duruşmaya gidemeyen Elvan için korkulan olur; görüldüğü yerde tutuklanacaktır. Polis, Elvan’ın peşinde, Elvan’ın aklı ise hastalanan oğlu Selim’dedir. Elvan yakalancağını bile bile Selim’in yanına, eve koşar. Seray, Atıf’ın eski sevgilisi Melis ile şehir dışında baş başa olduklarını öğrenir. Atıf’tan ayrılmaya karar veren Seray’ı çok daha büyük zorluklar beklemektedir.

Atıf ile Seray’ı baş başa gören Rıfat öfkesine yenilir. Remzi ise Seray için kararını vermiştir: Seray, Ali ile evlenecektir! Aysun ile boşanmaya kesinkes kararlı olan Av. Fuat, Aysun’un çevirdiği entrikalardan ve Taner ile yakınlaşmasından habersizdir. Aysun, kayınvalidesinin gönlünü almak ve Fuat’ı yeniden kazanmak için Türkan Hanım’ın evine gider ancak, orada karşısına hiç beklemediği biri çıkar.

DAYAN YÜREĞİM SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

İnci Şanalın hain planı sonrası mahkemeye duruşma salonuna gidemeyen Elvan için çok zor günler bekler.Elvan için tutuklama kararı çıkar.polis her yerde Elvanı arar.ama Elvan’ın aklı ise oğlu selimdedir. Elvan yakalanacağını bile bile hasta oğlu Selim’in yanına koşar. Seray ise Atıf ile eski sevgilisi Melis’in beraber şehir dışında kaldıklarını öğrenir.Bunu öğrenen Seray Atıf’tan ayrılmaya karar verir.ama bu ayrılık kararı sonrası Seray’ı daha büyük Zorluklarıda beraberinde getirir.

Seray ile Atıfı baş başa dudak dudağa gören Rıfat çılgına döner. Ve öfkesine yenik düşer.Remzi ise sonunda Seray hakkındaki kararını verir. Remzi yeğenine emreder. Derhal Ali ile Evlenmelidir.Seray Amcası Remzi’nin sölediklerinden sonra büyük şok yaşar.diğer taraftan ise Aysun ile boşanmakta oldukça kararlı olan Avukat Fuat ise Aysun’un çevirdiği entrikalardan oldukça sıkılmıştır.Aysun’un Taner ile oldukça yakınlaşmasından Fuat’ın haberi yoktur.

Aysun Fuatın kalbini tekrar kazanmak için Kayınvalidesinin evine gider. Ama orda Aysun’u büyük bir sürpriz bekler. Seray Amcasının isteğini yapıp Ali ile evlenecekmi?yoksa aşkını seçip Atıf ile evlenmeyi göze alacakmı?Aysun’u kayınvalidesinin evinde kim bekliyor. Elvan hapisten kurtulmayı başaracakmı?

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 18:07
YORUM EKLE