Dayan Yüreğim 10.Bölüm 2.Fragmanı Elvan Gerçekleri Öğreniyor

Fox Tv'nin en çok izlenen dizisi Dayan Yüreğim 10.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı Elvan Gerçekleri Öğreniyor Seray Annesinin Atıfların evine gittiğini öğrenince Elvan'ın karşısına geçip hesap soruyor. Dayan Yüreğim 10.Bölüm 2.Fragmanı yayında

Dayan Yüreğim 10.Bölüm 2.Fragmanı Elvan Gerçekleri Öğreniyor

Fox tv'nin en çok izlenen dizilerinden Dayan Yüreğim yeni bölümde Atıf ile yollarını tamamen Ayıran Seray Ali ile evlenmeye karar veriyor. ama Atıf ise Serayı tekrar kazanamak için mücadele etmeye başlar.annesi Elvan'ın Atıfların evine gittiğini öğrenen Seray ise Annesine hesap sorar. neden Atıfların evine gittiğini sorar. Elvan ise Kızına henüz ölmediğini ve ona sahip çıkıcağını söyler. Seray ise Anensine nasıl bir tepki verecek. Remzi ise öğrendiklerinden sonra büyük bir şok geçirir. bir an önce Seray'ın evlenemsi için baskı kurar.diğer yandan Avukat Fuat ile Elvan Tüm gerçekleri öğrenecek bir isim bulurlar. Dayan Yüreğim yeni bölümü nefesleri kesecek.

Cengiz’in, ‘Suzan, Şanallar’dan Selim’in kan parasını alıyor’ itirafı ile çılgına dönen Elvan, Suzan’ın kapısına dayanır. Suzan, kan parası aldığını inkar eder ama, Remzi’nin kafası karışmıştır. Elvan ise bu işin peşini bırakmaz, ucu nereye, kime giderse gitsin oraya kadar gitmeye kararlıdır. Atıf ile bir geleceğinin olmadığını düşünen Seray, Ali ile evlenmeyi kabul eder. Rıfat, Seray’ın bu kararından dolayı şoktadır. Seray ile Ali yüzük alışverişine gider.

Onları uzaktan izleyen Rıfat, yanında Atıf’ı görünce öfkesine yenilir. Seray’ın evleneceğini öğrenen Elvan, bir kez daha Remzi ile karşı karşıya gelir. Av. Fuat ile Aysun tek celsede boşanır ancak Aysun için bu defter kapanmamıştır. Elvan ile Av. Fuat’ı baş başa gören Aysun kendisini kaybeder. Taner, bir yandan Aysun’u diğer yandan İnci Şanal’ı idare etmektedir. Taner, her iki ilişkisinde de, arkada görgü tanığı bıraktığının farkında değildir.

DAYAN YÜREĞİM SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

İnci Şanal’ın şeytani planı sonucu duruşmaya gidemeyen Elvan için korkulan olur; görüldüğü yerde tutuklanacaktır. Polis, Elvan’ın peşinde, Elvan’ın aklı ise hastalanan oğlu Selim’dedir. Elvan yakalancağını bile bile Selim’in yanına, eve koşar. Seray, Atıf’ın eski sevgilisi Melis ile şehir dışında baş başa olduklarını öğrenir. Atıf’tan ayrılmaya karar veren Seray’ı çok daha büyük zorluklar beklemektedir.

Atıf ile Seray’ı baş başa gören Rıfat öfkesine yenilir. Remzi ise Seray için kararını vermiştir: Seray, Ali ile evlenecektir! Aysun ile boşanmaya kesinkes kararlı olan Av. Fuat, Aysun’un çevirdiği entrikalardan ve Taner ile yakınlaşmasından habersizdir. Aysun, kayınvalidesinin gönlünü almak ve Fuat’ı yeniden kazanmak için Türkan Hanım’ın evine gider ancak, orada karşısına hiç beklemediği biri çıkar…

Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2017, 00:14
YORUM EKLE