DALGALARA KAPILAN 14 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU KAYBOLDU

Ersan SAN / İstanbul Arnavutköy'de gittikleri piknikte denize giren 3 çocuktan dalgalara kapılarak kaybolan 14 yaşındaki kız çocuğu, yapılan aramalara rağmen bulunamadı. Sultangazi'de ikamet eden Ramazan Akdağ, kardeşini de ailesiyle alarak,...

DALGALARA KAPILAN 14 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUĞU KAYBOLDU

Ersan SAN / İstanbul
Arnavutköy'de gittikleri piknikte denize giren 3 çocuktan dalgalara kapılarak kaybolan 14 yaşındaki kız çocuğu, yapılan aramalara rağmen bulunamadı.
Sultangazi'de ikamet eden Ramazan Akdağ, kardeşini de ailesiyle alarak, Tayakadın'daki baldızının evine gitti. Daha sonra 3 aile piknik yapmak için Karaburun Sahili'ne gitti. Bu sırada öğle vaktinde ailelerin 3 çocuğu yüzmek için denize girdi.
Kısa süre sonra 3 çocuk dalgalara kapıldı. Bağrışmaları duyan Ramazan Akdağ ve çevredekilerin yardımıyla 2 çocuk kurtarılırken, 14 yaşındaki Edanur Erol, akıntıyla sürüklenerek gözden kayboldu. İhbar üzerine olay yerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı dalgıç ekipleri, belirtilen bölgede arama yaptı. Yaklaşık 6 saatlik çalışmanın ardından kız çocuğu bulunamadı. Çalışmalarına ara veren ekipler, yarın sabah saatlerinde devam edecek.
Bu arada kız çocuğunun ailesinin ve olay yerine gelen yakınlarının bekleyişi sürüyor.

Görüntü Dökümü:
---------------------
CEP TELEFONU KAMERASI
-Sahil güvenlik ekiplerinin yaptığı aramalar
-Denizdeki büyük dalgalar
-Dalgıçların araması

YORUM EKLE