Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan 'Kudüs' açıklamaları !

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulundu.Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın , özellikle Beyaz Saray'dan yapılan 'Kudüs' ile ilgili açıklamaların ardından İslam İşbirliği Teşkilatı'nın toplanacağını söyledi.İşte İbrahim Kalın'ın o açıklamaları ...

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan 'Kudüs' açıklamaları !

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ; "İslam devletleri arasında ortak hareket etmeye dönük olarak sayın Cumhurbaşkanımız, İİT'yi olağanüstü zirveye davet etmektedir. İİT 13 Aralık Çarşamba günü toplanacak. Kendisinin bu sabahten beri ve gün boyunca yapacağı telefon görüşmelerinin amacı da koordinasyonu sağlamaktır. Cumhurbaşkanımız, din adamlarına, akademisyenlere dönük olarak bir çağrıda bulunacaktır."  ifadelerini kullandı.

"CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ÇAĞRI MEKTUBU YAYIMLAYACAK"

İslam devletleri arasında ortak hareket etmeye dönük olarak sayın Cumhurbaşkanımız, İİT'yi olağanüstü zirveye davet etmektedir. İİT 13 Aralık Çarşamba günü toplanacak. Kendisinin bu sabahten beri ve gün boyunca yapacağı telefon görüşmelerinin amacı da koordinasyonu sağlamaktır. Cumhurbaşkanımız, din adamlarına, akademisyenlere dömnük olarak bir çağrıda bulunacaktır. Bununla ilgili çağrı mektubunu da sizlerle paylaşacağız.

YORUM EKLE