Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert 'belge' yanıtı!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde partisinin grup toplantısında gündeme dair çok önemli açıklamalarda bulunarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurtdışına para gönderdiğini iddia ederek belgeleri göstermişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na sert 'belge' yanıtı!

Son dakika gelen bilgilere göre Cumhurbaşkanı Erdoğan , CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisi hakkında söylediği sözler ve gösterdiği belgeler ile ilgili sert açıklamalarda bulunduğu öğrenildi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Mann adasında sermayesi 1 sterlin olan bir şirket kurulduğunu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yakınları tarafından bu şirkete para aktarıldığını söyledi. Kemal Kılıçdaroğlu yapılan para transferlerinin de belgelerini göstermişti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin milletvekilleriyle parti genel merkezinde bir araya geldi ve önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'belge' iddialarıyla ilgili "Bu hamlesinin bedelini ödeyecek" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Reza Zarrab davasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada ise "Doğruyu yaptık ambargoyu delmedik. Davadan ne çıkarsa çıksın biz doğru olanı yaptık. İran ile ticari ve enerji ilişkimiz var. Biz ambargoyu ihlal etmedik" ifadesini kullandı.

YORUM EKLE