Çocuklarını öldüren anne konuştu!

Nedensiz bir biçimde çocuklarını boğarak öldüren anne H.T geçtiğimiz günlerde tutuklanmıştı. Bakırköy 2. Sulh Ceza Hakimliği'ne ifade veren zanlı, olay anında yaşadıklarını anlattı.

Çocuklarını öldüren anne konuştu!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Bakırköy’de iki çocuğunu da nedeni bilinmeyen bir şekilde boğarak öldüren cani anne H.T, cinayetin nedenlerini anlattı.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nda ifade veren H.T tüm olayları nedenleriyle birlikte itiraf etti. İfadesine “Yaklaşık 90 gündür yeşil bir adam görüyorum” diyerek başlayan H.T “Oğlum Muhammed, hasta olduğu için iğne vurulması gerekiyordu, oğlum artık iğne vurulmak istemiyorum dedi ve yeşil biçimde gördüğüm adam çocuklarımı öldürmemi söyledi” diyerek ifadesine çarpıcı biçimde devam etti. Yeşil renkte gördüğü adamın, çocuklarını öldürürse bir daha iğne vurulmasına gerek kalmacağını belirten zanlı, cinayeti çocuklarımın iyiliği için işledim diyerek kan dondurucu bir şekilde açıklamalarına devam etti. Olay yaşandıktan sonra kendine geldiğimde banyodaydım diyen H.T, bilincim yerine geldiğinde banyoda olduğunu ve hemen sonrasında ağabeyini arayarak durumu bildirdiğini söyledi. Ağabeyini arayarak “Çocuklara bir şey oldu” diyen cinayet zanlısı H.T, çocukların öldüğünü ağabeyinden öğrendiğini söyledi. Olaylara sebep olan şeyin, eşinin kendisini dışarı çıkmasına izin vermediğinden dolayı olduğunu belirtti. Psikolojisinin bozuk olduğunu defalarda dile getiren anne H.T “Kenimi iyi hissetmiyorum, lütfen bana yardım edin” diyerek içinde bulunduğu durumu anlattı.

Bakırköy 2. Sulh Ceza Hakimliği'ne “Lütfen bana serum takın, çok kötüyüm” dediği öğrenildi. Çıkarıldığı iki mahkemeye de aynı ifadeleri veren zanlı, ağabeyini aradığını ve eve çağırdığını, ağabeyi tarafından kendisine çocukların öldüğü söylendiğini belirtti. Olay anında hiçbir şey hatırlamayan anne, hakimlik tarafından tutuklanmıştı.

YORUM EKLE