Çoban Yıldızı 6.Bölüm Fragmanı 6 Nisan Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Fox tv'nin en çok izlenen dizilerinden Çoban Yıldızı 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. 6 Nisan yeni bölümde heyecan dorukta neler olacak seyit ve ailesini bekleyen büyük tehlikeler neler olacak. Çoban yıldızı yeni bölüm nefesleri eksecek.

Çoban Yıldızı 6.Bölüm Fragmanı 6 Nisan Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Fox tv dizisi Çoban Yıldızı 6.Yeni bölümde Yeyit tehlikeyi atlattığını düşünüp hem ailesini hemde Zühreyi korumak için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdır.Diğer Tarfatan Ali ise tek başına hareket etmenin bedelini çok ağır ödeyecektir.Fikret Karakaya'dan Habersiz iş yapmanın bedelini çok ağır bir şekilde ödemek zorundadır.Sırma'nın ansızın ortaya çıkması ise Konaktaki tüm dengeleri alt üst eder.Balar Ve Oğulları arasında çok ağır büyük yaralar açar.öte yandan Seyit ve Ailesinide yeni taşındıkları mahallede çok büyük olaylar bekliyordur. Seyit ve ailesinin başına ne gelecek. Sırmanın ortaya çıkması hangi sonuçlara yol açacak. Çoban Yıldızı yeni bölümüyle nefesleri kesecek.

Seyit, tehlikenin yakınında olduğundan habersiz ailesini ve Zühre’yi korumak için elinden geleni yapmaktadır. Ali ise tek başına hareket etmenin bedelini ağır ödeyecektir. Fikret Karakaya’dan habersiz iş yapmanın sonuçlarına katlanmak zorundadır. Sırma’nın ortaya çıkışı konakta dengeleri bir kere daha değiştirecektir. Babalar ve oğullar arasında tamiri mümkün olmayan yaralar doğurur. Seyit ve ailesi başlarına geleceklerden habersiz, taşındıkları yeni mahallede yeni dostluklar kuracaklardır.

ÇOBAN YILDIZI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Seyit ve ailesi İstanbul yolunda Zekkar’ın tuzağına düşerler. Silahlar çekilir. Zekkar, Seyit ve ailesine büyük acılar yaşatır. Zekkar’dan sonra Fikret de İstanbul’a gelir. Seyit ve ailesini İstanbul’da zor bir hayat beklemektedir. Karakaya’larla aynı şehirde yaşamak Seyit ve ailesi için bir kabusa dönüşür. Sırma ise Fikret Karakaya’nın nikahlı karısı Zühre’nin kaçmasına yardım etmenin cezasını kötü bir şekilde çekecektir. Ali, annesinin başına gelenleri öğrenmek için çok uğraşır ve dedesinin bu işte parmağı olduğunu düşünür. 

ÇOBAN YILDIZI KONUSU:

Niğde’de doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde Kapadokya’da yaşayan, bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Zühre, gücü kudreti elinde tutan Fikret Karakaya’nın karısı olmaya mahkum edilir. Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Kapadokya’ya getirilen Zühre’yle bu süreçte karşılaşırlar. Ve bu karşılaşma, dermanı olmayan, tutkulu, büyüleyici bir aşka dönüşür.

Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak olsalar da, bu aşk onları o kadar yakınlaştırır. Özgürlükleri sevdalarıdır artık. Seyit ile Zühre, aşkları önündeki engelleri kaldırma mücadelesine girerler. Ancak aşkları, değdikleri her yeri, herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır. Çoban Yıldızı, Zühre ve Seyit’in Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 23:51
YORUM EKLE