çin ile hindistan arasında bulunan dünyanın en yüksek sıradağları himayalardaki sanskritçeden gelen Himayalanın anlamı nedir?

Atv’nin en çok izlenen programı kim milyoner olmak ister eski milli sporculukta yapan yeni yarışmacımız Mustafa bey Üniversite mezunu Mustafa Programa hem Nişanlısı hemde arkadaşalrı ile birlikte katılan yarışmacımız Mustafa bey istediği Parayı almayı başaracakmı

çin ile hindistan arasında bulunan dünyanın en yüksek sıradağları himayalardaki  sanskritçeden gelen Himayalanın anlamı nedir?

Atv’nin en çok izlenen programı Kim Milyoner olmak ister Yakışıklı yarışmacımız Mustafa bey kimdir? Milli boksörlükte yapan Mustafa bey Boğaziçi Üniversitesi Mezunu Programa Nişanlısı Ve Arkadaşlarıile birlikte gelen Mustafa bey İstediği parayı alıp programdan gidebilecekmi?Murat Yıldırım ile ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İsterde Yakışıklı yarışmacı 4 Şıktan Doğru cevabı her soruda bilip hedeflediği Parayı almayı Başaracakmı?

Kim Milyoner olmak İster Programı Her hafta sonu Cumartesi Pazar Günleri Ekrana geliyor. Her Soru 4 Şık Dört Şıktan Sadece 1 Şık Doğru Cevabı Gösteriyor. Yarışmacımız Doğru cevabı bulup Hedeflediği para ile ayrılmayı başaracakmı?İşte Cem Nizam’ın Programdan kazandığı para miktarı kaç olacak.

YORUM EKLE