Cesur Ve Güzel 21.Bölüm Fragmanı 6 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti ŞOK Sahne

Star Tv'nin en çok izlenen dizisi Cesur ve Güzel 21.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 6 Nisan yeni bölüm tanıtımında Cesur ve Sühan arasında neler yaşanacak. Cesur ve Güzel yeni bölümde Cesur Sühan'ın gönlünü kazanmayı başaracakmı?Cesur ve Güzel yeni bölüm Star Tv'de

Cesur Ve Güzel 21.Bölüm Fragmanı 6 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti ŞOK Sahne

Star Tv'nin en çok izlenen dizisi Cesur ve Güzel 21.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Cesur Sühan'dan boşanması Sühanı derinden etkiler. Sühan'ın Cesura artık herşeyin sonsuza kadar bittiğini söylesede Cesur'un Sühanı bırakmaya hiç niyeti yoktur.Cesur'un planı ise Önce Tahsin Korludağ'la olan savaşını kazanıp Daha Sonra ise aşkı Sühanı geri kazanmaktır.diğer taraftan Cadide'nin sırlarının ortaya Çıkması Korludağ ailesinden büyük bir şok etkisi yaratır. Sırlar yavaş yavaş ortaya çıkması Tahsin Korludağı Çılgına çevirir.

bu yaşanan kargaşada En Büyük zararı bir kez daha Korhan oluyor. Korhan'ın vereceği bu zor karada cesur ve Sühan bir kez daha karşı karşıya gelir.Rıza ise Sinsi planlarıyla Cesur'un güvenini tamamen kazanmıştır. Tahsin korludağ ise kızı'nın Cesur'dan boşanması büyük bir zafer olarak kutlamaya başlar. Fakat Tahsin korludağ Zafer diye nitelendirdiği eğlence kendisine çok pahalıya mal olur.Cesur ve Sühan karşılaşmasında Cesur'un Sühana Verdiği şok cevap sonrası İkisininde birbirine bağlanamsı artık hiç kolay olmayacaktır. Cesur ve Güzel yeni bölümü ile nefesleri kesecek.

Cesur’un onu korumak için bile olsa boşanmayı kabul etmesi, Sühan’ın büyük bir hayal kırıklığına uğramasına yol açar. Ona her şeyin bittiğini söylese de Cesur bu cevabı kabul etmez, önce Tahsin Korludağ’la girdiği savaşı, sonra da aşkını geri kazanmaya kararlıdır. Cahide’nin sırlarının birer birer ortaya dökülmesi, Korludağ ailesinde büyük bir sarsıntıya neden olur, bu depremden en büyük hasar gören yine Korhan olacaktır. Korhan’ın verdiği zor karar Cesur ve Sühan’ı tekrar bir araya getirir.

Rıza sinsi planlarıyla Cesur’un güvenini kazanmaya devam ederken, boşanma sayesinde Cesur’a karşı galip geldiğini düşünen Tahsin Korludağ zafer sarhoşudur. Fakat bu sefer yaptıklarının bedelini tahmin ettiğinden de ağır ödeyecektir. Sühan’ın kalbinde yeşeren umut, yeniden baharı getirecek kadar güçlüyken, Cesur’un karşısına çıktığında aldığı haber onu derinden sarsar. Cesur ve Sühan için bir araya gelmek artık eskisinden de daha zor olacaktır.

CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Aradığı cevaplara çok yaklaşan Cesur’un tehlikeli oyunu, beklenmedik bir kurşunla yarıda kalır. Babasını uçurumun kenarında, ölümle yaşam arasında bulan Sühan, Cesur’un gözlerine bakar ve son sözünü söyler. Babasının geçmişine ışık tutarak Cesur’a destek olmaya çalışan Sühan’ın başına gelen gizemli olay, birbirlerinden uzak durmaya çalışan Cesur’la, Sühan’ı tekrar bir araya getirir.

Cesur aşkından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtlar. Cahide’nin ondan bir şeyler gizlediğini hisseden Hülya’nın aniden ortaya çıkması Cahide’yi öfkelendirir fakat işler ikisinin de beklediği gibi gitmeyecektir. Cahide’nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır. Cesur’un yıllardır beklediği yüzleşme günü geldiğinde bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçmiştir. Rıza da hücresinde heyecanla bu anın hayalini kurarken cevaplar hiç beklenmeyen bir yerden gelir.

CESUR VE GÜZEL KONUSU:

Bir gün Cesur adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen Korludağ'ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığı anda karşısına güzeller güzeli Sühan çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

YORUM EKLE