Cesur Ve Güzel 20.Bölüm 2.Fragmanı Cesur Sühan ŞOK Sahne Star Tv

Star Tv'nin en çok izlenen dizlerinden Cesur Ve Güzel 20.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Cesur ve Sühan arasında neler yaşanacak. Cesur Aşkınımı Yoksa İntikamını seçecek. Cesur ve Güzel yeni bölüm nefesleri eksecek.

Cesur Ve Güzel 20.Bölüm 2.Fragmanı Cesur Sühan ŞOK Sahne Star Tv

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Cesur ve Güzel 20.Bölüm 2.fragmanı yayınlandı. bir yandan intikamı diğer yandan ise sevdiği kadın arasında kalan cesur ne yapacak. öte yandan Sühan'da aynı durumda bir yanda babası diğer yanda sevdiği adam Cesur ve Güzel 20.Bölüm 2.Fragmanı nefesleri kesecek.

Aradığı cevaplara çok yaklaşan Cesur’un tehlikeli oyunu, beklenmedik bir kurşunla yarıda kalır. Babasını uçurumun kenarında, ölümle yaşam arasında bulan Sühan, Cesur’un gözlerine bakar ve son sözünü söyler. Babasının geçmişine ışık tutarak Cesur’a destek olmaya çalışan Sühan’ın başına gelen gizemli olay, birbirlerinden uzak durmaya çalışan Cesur’la, Sühan’ı tekrar bir araya getirir.

Cesur aşkından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtlar. Cahide’nin ondan bir şeyler gizlediğini hisseden Hülya’nın aniden ortaya çıkması Cahide’yi öfkelendirir fakat işler ikisinin de beklediği gibi gitmeyecektir. Cahide’nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır. Cesur’un yıllardır beklediği yüzleşme günü geldiğinde bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçmiştir. Rıza da hücresinde heyecanla bu anın hayalini kurarken cevaplar hiç beklenmeyen bir yerden gelir.

CESUR VE GÜZEL SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Aradığı cevaplara çok yaklaşan Cesur’un tehlikeli oyunu, beklenmedik bir kurşunla yarıda kalır. Babasını uçurumun kenarında, ölümle yaşam arasında bulan Sühan, Cesur’un gözlerine bakar ve son sözünü söyler. Babasının geçmişine ışık tutarak Cesur’a destek olmaya çalışan Sühan’ın başına gelen gizemli olay, birbirlerinden uzak durmaya çalışan Cesur’la, Sühan’ı tekrar bir araya getirir. Cesur aşkından asla vazgeçmeyeceğini bir kez daha kanıtlar.

Cahide’nin ondan bir şeyler gizlediğini hisseden Hülya’nın aniden ortaya çıkması Cahide’yi öfkelendirir fakat işler ikisinin de beklediği gibi gitmeyecektir. Cahide’nin etrafındaki çember giderek daralmaktadır. Cesur’un yıllardır beklediği yüzleşme günü geldiğinde bu sefer karar verme sırası Sühan’a geçmiştir. Rıza da hücresinde heyecanla bu anın hayalini kurarken cevaplar hiç beklenmeyen bir yerden gelir.

YORUM EKLE