Bu Şehir Arkandan Gelecek Final'mi oldu Yeni Bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Hayranları Şokta

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Bu Şehir Arkandan Gelecek Final'mi oldu Yeni Bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Hayranları Şokta Başrollerini Kerem Bursin Gürkan Uygun Leyla Lydia Turgutlu VE osman Aktaş'ın paylaştığı Bu Şehir Arkandan gelecek yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bu Şehir Arkandan Gelecek Final'mi oldu Yeni Bölüm Varmı Yokmu Neden Yok Hayranları Şokta

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Bu Şehir Arkandan gelecek Finalmi oldu. yeni bölüm varmı yokmu 5 nisan çarşamba günü yayınlanması gereken Bu Şehir Arkandan gelecek dizisi ertelendi. yeni bölümü 12 Nisan Çarşamba Günü ekrana gelmesi bekleniyor. Bu şehir Arkandan gelecek dizisi Neden ertelendi. detaylar geldikçe yüklenecek.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Derin'in gözleri önünde sinir krizi geçiren Aslı hastaneye kaldırılır. Derin, bu durumdan kendini sorumlu tutar. Ali ise elinde annesinin yüzüğü, sevdiği kadına evlenme teklifi etmek üzere harekete geçer. Ancak işler umduğu gibi gitmez. Yiğit, Seyit'i nakil sırasında kaçırarak Tekin'e karşı eline koz geçirdiğini düşünür.

Amacı Derin'e ve şirketin çoğunluk hissesine sahip olmaktır. Ancak Tekin kolay lokma değildir. Yiğit hiç ummadığı bir anda dehşet verici bir sürprizle karşılaşacaktır. Tekin, Seyit'ten hesap sormaya gittiğinde, hayatını alt üst edecek bir gerçeği öğrenir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Ünlü boks menajeri Aydemir ve kızı Gülce, Ali'ye kancayı takar. Derin, turnuva maçı sırasında Gülce'yle gerilir. Kızın Ali'ye karşı tavırlarından hoşlanmaz. Şahin de Ali'nin onlarla çalışmasına kesinlikle karşıdır.

Maddi sıkıntılar, çocuğunun geleceğiyle ilgili kaygılar ve Derin'in, Yiğit'e olan borcu Ali'nin kafasını karıştırır. Gülce'nin teklifi yüzünden babasıyla karşı karşıya gelir. Şahin'in Aydemirlerle olan derdi ise geçmişe dayanmaktadır. Ali'ye ya ben, ya onlar diye rest çeken Şahin'i büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir.

BU ŞEHİR ARKANDAN GELECEK KONUSU:

Henüz beş yaşındayken annesinin ölümüne şahit olan Ali'yi, yük gemilerinde aşçılık yapan Rauf sahiplenir ve büyütür. Birlikte gemilerde çalışarak, 24 yılı geride bırakırlar, Rauf, Ali'ye hem annelik hem de babalık yapar, yaşadığı travmayı unutturmak için hayatını ona adar. Ali yıllardır özellikle İstanbul'a uğrayan gemilerde çalışmak İstememiştir. Yaşadığı büyük travmadan sonra, şehre küstür, yıllar sonra "Rauf anne"si İstanbul özlemiyle yanıp tutuştuğu için onunla gelmeyi kabul eder, ama tek bir şartı vardır, limana inmeyecektir.

Halbuki Rauf İstanbul'a özellikle Ali için gelmiştir bu şehre. Kendi hastalığının ilerlediğinin farkındadır. Ölmeden Ali'nin geçmişindeki sırları açığa çıkarmaya, Ali'yi emin ellere emanet etmeye kararlıdır. Bu sebeple eski boks şampiyonu Şahin Vargı'yı bulur. Limana ayak bastıklarında olaylar hiç de Rauf'un düşündüğü gibi gelişmez. Ali, gemiden iner inmez, kim olduğunu bilmediği bir kızın hikayesinin kahramanı olur.

YORUM EKLE