Bodrum Masalı 31.Bölüm Fragmanı 9 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Son Bölüm Özeti

Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden Bodrum Masalı 31.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Yeni bölümde Ateş ile Aslı Arasında neler yaşanacak. Bora Lal ile İlişkisini düzeltecekmi?Faryalı Yıldız ile Maya Arasında Nasıl bir tercih yapacak. Bodrum Masalı 31.Bölüm Fragmanı ve özeti Kanal D

Bodrum Masalı 31.Bölüm Fragmanı 9 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Son Bölüm Özeti

Bodrum masalı yeni bölümde Ateş Lal İle Dudak Dudağa öpüşürken gören Aslı’nın gönlünü almak için neler yapacak. Ateş kendini Aslı’ya affetirmeyi başaracakmı?Aslı Ateş ile olan ilişkisini bitiricekmi?Aslı ise Ateş ile Lal’ı dudak dudağa gördüğü için oldukça öfkelidir.ve Ferdi’nin ona söylediği o söz aklına gelir. Aslı Ferdi’nin nasihatını dinleyip Yüzüğü takmayı başaracakmı Lal ise yaşananları Bora yüzünden yaptığını savurunur. Ve tek suçlu olarakta Bora’yı gösterir.

Bora ise yaşanan bu tatsız olay sonrası Lal ile olan ilişkisi hakkında ciddi tedbirler alır.Bora Lal ile aldığı yeni tedbirler neler olacak.Öte yandan Evren ise Bora’yı köşeye sıkıştırmakra oldukça kararlıdır. Bunun içinde her şeyi yapmaya hazırdır.Evren yaptığı çalışmalar sonrası Bora’nın Annesinin sakladığı büyük sırra yaklaşmak üzeredir.

Diğer taraftan Faryalı ise hem Maya hemde Yıldız tarafından kendini köşeye sıkıştırılmış hissetmektedir. Faryalı Bu Durumdan kurtulmak için ne yapacak. Aslı Ateş’e yüzük takmayı başaracakmı Lal İle Bora arasında neler yaşanacak. Evren Bora hakkındaki büyük sırrı öğrenecekmi?Bodrum Masalı yeni bölümü 9 Nisan Pazar akşamı Kanal D Ekranlarında olacak.

Lal’den ilk geldiği günden beri hoşlanmayan Aslı, onu Ateş ile birlikte görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ateş’in güvenini boşa çıkardığını düşünen Aslı’nın yardımına annesi Maya yetişir. Maya, Ateş’in böyle bir şey yapacağına inanmaz ve Aslı’yı da bu konuda telkin etmeye çalışır.

Ateş, Lal’in ani hareketi sonrası düştüğü zor durumdan kurtulmaya çalışır. Aslı’nın kalbini yeniden kazanmak için Kelebek ve Ferdi’ye akıl danışan Ateş, hiç beklemediği bir cevap alır. Arkadaşlarından gelen öneri, yüzük alması yönündedir. Evlilik için erken olduğunu düşünen Ateş, ne yapacağını bilemez. Bora’ya karşı duygularına ket vuramayan Lal, kafasını dağıtmak için Ateş’I öpmüştür.

Bora, bu durumu öğrenmesiyle büyük bir şok yaşar. Bu haber Bodrum’da herkesi büyük bir şaşkınlığa iterken, Ateş ile Aslı’nın ilişkisinin seyri merak konusu olur. Tüm bunların yanında Aslı, bu olanları Lal’in yanına bırakmama taraftarıdır. Su ile plan yapmaya hazırlanan Aslı’nın amacı ne? Ateş ile Lal’in yeniden yüzleşmesi nasıl sonuçlandı? Yıldız, Faryalı’yı affet mi? Gözde’nin herkesten sakladığı sırrı ortaya mı çıktı?

BODRUM MASALI SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Ateş, kendisini Lal’le dudak dudağa gören Aslı’ya durumu açıklamak ve sevgilisinin gönlünü almak için yöntemler düşünmeye başlar. Aslı ise kalp kırıklığını üzerinden atabilmiş değildir. Ferdi’nin “yüzük ver, evlen” önerisi aklına yatar. Lal ise bu hareketi yapmasının sebebi olarak gördüğü Bora’yı suçlar.

Bora da Lal ile ilişkisi konusunda tedbirler alması gerektiğine ikna olur, o tedbirler tam da Gözde ve Evren’in istediği gibidir. Evren, Bora’yı köşeye sıkıştırma konusunda çalışmaya devam etmektedir ve Bora’nın annesinin sırrına yaklaşır. Faryalı, Maya ve Yıldız arasındaki gerginlik nedeniyle kendisini köşeye sıkışmış hissetmektedir.

HAYAT BAZEN TATLIDIR KONUSU:

Evren Ergüven pek çok otel sahibi varlıklı ve hırslı bir adamdır. Karısı Yıldız çocukları Ateş ve Su ile birlikte İstanbul'da görkemli bir hayat sürmektedir, Otellerinin büyük kısmının olduğu Bodrum'da ise ikinci bir kadınla kurduğu gizli bir yaşamı vardır. Evren'in bu düzeni ard arda verdiği yanlış kararlar neticesinde gelen hızlı iflasıyla tamamen bozulur. Ailenin elinde avucunda Bodrum'da Yıldız'ın babasından miras eski bir ev ve küçük bir otelin yarı hissesinden başka bir şey kalmamıştır.

Ergüven Ailesi lüks yaşamlarını terk etmek, o köhne eve taşınmak ve küçük otelle hayata yeniden başlamak zorundadır artık. Ne var ki otelin öbür yarısı Evren ve Yıldız'ın hayatları boyunca adını ağızlarına almamaya yemin ettikleri birine aittir. Faryalı adıyla tanınan kişi Yıldız'ın Evren'den önceki sevgilisidir. Evren'e kalırsa Yıldız onu hiç unutmamıştır. Yıldız'ın ise Evinin tam karşısına taşınan kocasının bodrumdaki sevgilisinden henüz haberi yoktur.

Bütün bu sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden hayallerinden arkadaşlarından zengin ve güvenli hayatlarından kopacak Bodrum'da hayatın ve ailelerinin hiç bilmedikleri yüzünü öğreneceklerdir. Her yıl tatile gelip zengin arkadaşlarıyla güzel günler yaşadıkları Bodrum'dan çok farklı bir Bodrum onları beklemektedir.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 22:13
YORUM EKLE