Bir Kadın Cinayeti de KKTC'den! Sokak Ortasında Bıçaklanarak Öldürüldü

Adli ve terör olayları bakımından son derece güvenli olan KKTC sokak ortasında işlenen bir cinayetle sarsıldı, öldürülen hem de bir kadın olunca ülke bu olaya kilitlendi. Başkent Lefkoşa'da  Gamze Pehlivan isimli bir kadın tartıştığı bir şahıs tarafından sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü.

Bir Kadın Cinayeti de KKTC'den! Sokak Ortasında Bıçaklanarak Öldürüldü

KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da Gamze Pehlivan isimli kadın sokak ortasında bıçaklanarak öldürüldü. Yaşanan bir tartışmanın ardından cinayet işleyen kimliği belirsiz şahıs kayıplara karışırken, sakinliği ile bilinen ülkede bir kadının öldürülmesi büyük infial yarattı. KKTC polisi cinayet zanlısını yakalayarak gözaltına aldı

ÖNCE TARTIŞMA SONRA CİNAYET!

Başkent Lefkoşa'nın Haspolat bölgesinde S.A, konuşmak için çağırdığı  Gamze Pehlivan (37) ile henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın  büyümesi üzerine S.A, Pehlivan'ı vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı. Pehlivan, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesine  götürülürken yolda yaşamını kaybetti.

KONUŞMAK İÇİN ÇAĞRDI, ÖLDÜRDÜ!

Görgü tanıkları, S.A'nın Pehlivan'ı  konuşmak amacıyla çağırdığını,  aralarında çıkan tartışma üzerine zanlının yanıcı madde dökerek kadını yakmaya  çalıştığını ileri sürdü. Polis Basın Subaylığından verilen bilgiye göre, olay sonrası kaçan  S.A, polis tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 21:09
YORUM EKLE