Beni Affet Dizisi'nin Yeni Oyuncusu Gülüm Kimdir Kaç Bölüm Oynayacak?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran dizisi Beni Affet Diziye yeni katılan Oyuncu Gülüm Kimdir kısaca Tanıyalım Güzel oyuncu Reyhan Nur Çalıkoğlunun canlandıracağı karekter nasıl biridir.

Beni Affet Dizisi'nin Yeni Oyuncusu Gülüm Kimdir Kaç Bölüm Oynayacak?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan dizisi Beni Affet yeni bölümde Diziye Yeni katılan oyuncu Gülüm Kimdir Reyhan Nur Çalıkoğlu'nun canlandıracağı Karekter Ailesi Tarafından Zorla evlendirilen genç ve güzel bir genç kızdır. tabi yolu Sevgi ile Karşılaşıncaya Kadar Sevgi ile Tanışan Gülüm'ün hayatında neler değişecek. beni Affet yeni bölümde Diziye Katılan Gülüm Kimdir Kaç Bölüm Oynayacak.

Dizide Gülüm karakterini canlandıracak olan Reyhan Nur Çalıkoğlu 1989 da İstanbul da doğdu. Eğitimini Latin Dili ve Edebiyatı üzerine tamamlayan güzel oyuncu ilgi duyduğu oyunculuk ile ilgili eğitim almaya karar verdi .Birçok tiyatro gösterisinde yer alan Reyhan Nur Peri , Bir Kadın Tanıdım sinema filmlerinde de gösterdiği performansla da büyük ilgi uyandırmıştı.Son olarak Şevket Yerimdar da Merve karakterini canlandıran oyuncunun reklam filmleri de bulunmaktadır.

Beni Affet ailesinin sezon sonunda kadroyu genişletmek yönünde çalışmalar yapması dizinin önümüzde ki sezonda da devam edeceğinin mesajını veriyor. Bu sezon başında ki ayrılıklardan sonra özellikle Kemal ve Bahar’ın diziden ayrılması ile kısa süre sonra final yapacağı söylentileri dolaşmaya başlamıştı. Ancak hiçte düşünüldüğü gibi olmadı Beni Affet dizisi yeni oyuncuları Gülüm ve Ateş’i beğendiniz mi ? 

BENİ AFFET SONM BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Feride, nikah masasına oturacak mı? Sevgi ve kızları merakla Şahin’in ameliyattan çıkmasını bekler. Ateş’in kız kardeşleri ile tanışması ise onu oldukça duygusal bir çıkmaza iter. Diğer yandan, ilk kez göreceğimiz Gülüm ise zorla evlendirilmek istenen genç ve güzel bir kızdır. Yolunun Sevgi ile kesişeceği günler ise onun için hayatında bambaşka bir kapıyı aralayacaktır.

Alper, Ceylan’ın karnındaki bebeğin kendisinden olduğundan şüphelenir. Ceylan’ın vereceği yanıt ise merak konusudur. Yaman, kendisini Feride’ye affettirmekte kararlıdır. Feride, ne olduğunu anlamaya çalışırken kendisini nikah dairesinde bulur. Feride’nin vereceği tepki merak konusudur. Filiz, Murat’a geçmişle ilgili önemli açıklamalarda bulunur. Öte yandan Murat’ın yaptırdığı Dna testinin sonucu belli olur.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gökhan
Gökhan - 2 yıl Önce

Çok beğendim beni affeti ilk başladığından beri izliyorum ve çok seviyorum şeyma korkmaz ablayı çok seviyorum sete gidip tanışmak istiyorum

Bilalhalidi
Bilalhalidi - 2 yıl Önce

ya lütfen kemal geri dönsün diziye