Beni Affet 4 Nisan Yeni Bölüm 1154.Son Bölüm Star Canlı Yayın Yeni Bölüm Şok Sahne

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Beni Affet 4 Nisan Yeni Bölüm 1154.Son Bölüm Star Canlı Ateş Gülüm Neler Olacak? Evden Kaçan Gülüm'ü bulan ateş ne yapacak. Gülüm ile Ateş arasında neler yaşanacak. Beni Affet 4 Nisan Yeni Bölüm 1154.Son Bölüm Star Canlı Yayın

Beni Affet 4 Nisan Yeni Bölüm 1154.Son Bölüm Star Canlı Yayın Yeni Bölüm Şok Sahne

Beni Affet 4 nisan yeni bölümde Bahar Firdevs'in Onura Gizlice ilaç verdiğini Öğrenir. ve bu bütün yaşananları tek tek Onura Anlatır. Bahar'dan öğrendiklerinden sonra Onur çılgına döner. Firdevs ile hesaplaşmakiçin karşısına çıkar.Firdevs Kendisini Onura Savunmayacağını anlayınca Çaresiz Kalır. Firdevs'in yaptıklarını kabulenemeyen Onur Firdevs'i evden kovar.Gülüm ise Sevgi'ye bir not bırakıp evden ayrılır. Gülüm'ün evden ayrıldığını öğrenen Ateş Gülüm'ün peşine düşer. Ateş Gülüm'ü bulucakmı Gülüm'ü bulan Ateş Neden kaçtığını sorar.

çaresiz kalan Gülüm yaşadıklarını Ateşe anlatır.Ateş Duyduklarından sonra Gülüm ile nasıl bir karar alır.Feride ile Yaman evde birlikte çalışırken Güneş onlara farkettirmeden evden ayrılır.Güneşe tam bir araba çarpacakken Yaman onu kurtarır.diğer yandan Melis ile Cüneyt ise evlilik yüzüğü almaya giderler.Yaman'ın babası ise Banu adında genç ve güzel bir kadınla evlenmiştir.bu hırslı kadın aile üzerinde nasıl bir etki sağlayacak. Beni Affet yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

Ateş, Gülüm’ü bulabilecek mi? Bahar, Firdevs’in Onur’a gizlice ilaç verdiğini öğrenir ve Onur’a her şeyi anlatır. Onur deliye döner ve Firdevs’i kapı önüne koyar. Gülüm ise not bırakır ve Sevgilerin yanından ayrılır. Her yerde Gülüm’ü arayan Ateş sonunda Gülüm’ü oldukça zor bir durumdayken bulur. Gülüm sonunda neden kaçtığını Ateş’e anlatır.

Yaman ve Feride evde birlikte çalışırken Güneş fark ettirmeden evden çıkar. Güneş’e bir araba çarpacakken Yaman son anda duruma müdahale eder. Öte yandan Cüneyt ve Melis yüzük almaya giderler. Yaman’ın babası Ahmet, Banu adında genç bir kadınla evlenmiştir. Bu hırslı kadın ilerleyen günlerde aile üzerinde yaşanacak gelişmelerin de habercisi olur.

BENİ AFFET SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Feride, Seda’nın yardımıyla hiç ummadığı bir şeyi öğrenir. Yaman’ın her şeyi bırakıp gitmesiyle deliye dönen Feride, Seda’nın yardımıyla hiç ummadığı bir şeyi öğrenir. Yaman otelden ayrılmak üzereyken Feride’nin yaptığı hamle onun Ankara’da kalmasını sağlar. Osman, Murat’ın başı belaya girmesin diye Filiz’i Feride’nin eski evine yerleştirir.

BENİ AFFET İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Elmas ise Cüneyt’e Melis’le ilgili bilinmeyen bir gerçeği anlatır. Ateş ve Gülüm birbirlerinden çok etkilenseler de yaşamlarındaki zorluklar yüzünden birbirlerinden uzaklaşırlar. Ateş dirense de Sevgi’nin yemek davetine gitmeden edemez. Bu ziyaret onu kaderin varlığına inandıracak bir tesadüfe neden olacaktır. Ceylan’ın eski sevgilisi Alper kendisini Mahir’e Ceylan’ın kuzeni olarak tanıtır.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 14:39
YORUM EKLE