Beni Affet 31 Mart Yeni Bölüm 1152.Son Bölüm Star Canlı Şahin Çok Zor Durumda Ne Olacak?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran dizisi Beni Affet 31 Mart yeni bölüm 1152.son bölümde Ameliyat Olan Şahin yürümeyi başaracakmı?Ajda Şahini terkmi edecek. Sevgi Şahine sahip çıkıcakmı Beni Affet 31 Mart yeni bölüm Star Tv Canlı Yayın

Beni Affet 31 Mart Yeni Bölüm 1152.Son Bölüm Star Canlı Şahin Çok Zor Durumda Ne Olacak?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru Kıran dizisi Beni Affet 31 Mart yeni bölümde Şahin Ameliyattan çıktıktan sonra bir daha yüreyemeyeceğini anlayınca ne yapacak.Sevgi Ne kadar olursa olsun Şahini asla yanlız bırakmaz.Gülüm ise Annesinin eski dostu Sevginin yanına gitmek için evden kaçıp sevgiye gelir.Kader Yolda Ateş ile Gülüm'ün yolarını kesiştirir. Ateş ile Gülüm Arasında büyük aşkmı doğuyor.Alper ise Ceylanın yanına gelir.Neriman'ın Ceylan ile Alperi beraber görmesi An meslesidir.

Yaman'dan tamamen ayrılan Feride ise kendine yeni bir iş arar.ama Yaman ise Feride ile Ahmet arasındaki sözleşmeyi kullanarak. Feride'yi hem otelin sahibi hemde müdürü yapar.Faride ise Yaman'ın verdiği bu teklife Ne cevap verecek.Diğer taraftan Yaman ise Yurt dışına gitmekte kararlıdır.Feride'nin Otelin yeni Sahibi olduğunu öğrenen Melis ise çılgına döner.diğer taraftan ise Osman ile Filiz Yüzleşir.Beni Affet 31 Mart yeni bölüm star tv

Şahin, ameliyattan sonra yürüyebilecek mi? Ameliyattan çıkan Şahin yürüyemeyeceğini öğrenir. Sevgi her ne kadar Şahin’e kırgın olsa da gönlü onu bir başına bırakmaya el vermez. Gülüm ise annesinin eski dostu olan Sevgi’nin yanına gitmek üzere evden kaçar. Kader ağlarını örer ve Ateş ve Gülüm’ün yolları Gülüm’ün zor bir anında kesişir.

Alper, Ceylan’ın yanına eve gelir. Neriman’ın Ceylan ve Alper’i görmesi artık an meselesidir. Yaman’dan ayrılan Feride yeni bir iş aramaya başlar. Ancak Yaman, Ahmet ve Feride arasındaki sözleşmeyi kullanarak Feride’yi otelin sahibi ve müdürü yapar. Feride bu sorumluluğu kabul etmek istemez. Yaman ise Londra’ya gitmeye kararlıdır. Feride’nin oteldeki ağırlığını öğrenen Melis çılgına döner. Öte yandan Osman, Filiz’le yüzleşmeye gider.

BENİ AFFET SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Feride, nikah masasına oturacak mı? Sevgi ve kızları merakla Şahin’in ameliyattan çıkmasını bekler. Ateş’in kız kardeşleri ile tanışması ise onu oldukça duygusal bir çıkmaza iter. Diğer yandan, ilk kez göreceğimiz Gülüm ise zorla evlendirilmek istenen genç ve güzel bir kızdır. Yolunun Sevgi ile kesişeceği günler ise onun için hayatında bambaşka bir kapıyı aralayacaktır. Alper, Ceylan’ın karnındaki bebeğin kendisinden olduğundan şüphelenir. Ceylan’ın vereceği yanıt ise merak konusudur.

Beni Affet İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Yaman, kendisini Feride’ye affettirmekte kararlıdır. Feride, ne olduğunu anlamaya çalışırken kendisini nikah dairesinde bulur. Feride’nin vereceği tepki merak konusudur. Filiz, Murat’a geçmişle ilgili önemli açıklamalarda bulunur. Öte yandan Murat’ın yaptırdığı Dna testinin sonucu belli olur.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2017, 14:53
YORUM EKLE