Beni Affet 30 Mart Yeni Bölüm 1151.Son Bölüm Star Canlı Yayın Yaman Feride Evlendi'mi?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru Kıran Dizisi Beni Affet 30 Mart Yeni Bölüm 1151.Son Bölüm Star Canlı Yayın Yaman Feride Evlendi'mi? Yeni bölümde Feride Yaman İle Evlenecekmi?Beni Affet 30 Mart yeni bölüm neler olacak

Beni Affet 30 Mart Yeni Bölüm 1151.Son Bölüm Star Canlı Yayın Yaman Feride Evlendi'mi?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan Dizisi Beni Affet 30 Mart yeni bölümde Sevgi Ve Çocukalrı Büyük bir merakla Şahin'in ameliyattan çıkmasını bekler.Ateş'in ise kızkardeşi ile ise onu oldukça duygusal bir hale sokar.öte yandan diziye ilk kez katılan Gülüm ise Zorla evlendirilmek istenen genç bir kızdır.ve yolunun Sevgi ile Karşılaşmasıda onu bambaşka hayallere sürükler.

Alper ise Ceylan'ın karnındaki bebeğin babasının kendisi olduğundan şüphelenir.ve bunu Ceylana söyler. Ceylanın Alpere vereceği cevap büyük merak konusu olur.Yaman ise Feride'ye kendisini Affetirmekte kararlıdır. peki Feride Yamanı Affedecekmi?Feride Yamanın ne yapmaya çalıştığını henüz anlamamış iken kendini Nikah dairesinde bulur. Feride Yaman İle Evlenecekmi?beni Affet yeni bölüm nefesleri kesecek.

Feride, nikah masasına oturacak mı? Sevgi ve kızları merakla Şahin’in ameliyattan çıkmasını bekler. Ateş’in kız kardeşleri ile tanışması ise onu oldukça duygusal bir çıkmaza iter. Diğer yandan, ilk kez göreceğimiz Gülüm ise zorla evlendirilmek istenen genç ve güzel bir kızdır. Yolunun Sevgi ile kesişeceği günler ise onun için hayatında bambaşka bir kapıyı aralayacaktır. Alper, Ceylan’ın karnındaki bebeğin kendisinden olduğundan şüphelenir

. Ceylan’ın vereceği yanıt ise merak konusudur. Yaman, kendisini Feride’ye affettirmekte kararlıdır. Feride, ne olduğunu anlamaya çalışırken kendisini nikah dairesinde bulur. Feride’nin vereceği tepki merak konusudur. Filiz, Murat’a geçmişle ilgili önemli açıklamalarda bulunur. Öte yandan Murat’ın yaptırdığı Dna testinin sonucu belli olur.

BENİ AFFET SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Feride’yi çileden çıkaran olay nedir? Melis, Feride’yi tekrar Cüneyt’le barışmak istemekle suçlar. Yaman’ın gelip, olanları sorgulaması ise Feride’yi iyice çileden çıkarır. Ancak Yaman’ın söyleyeceği sözler, hem Cüneyt ve Melis’i hem de Feride’yi adeta şok eder. Beklenmeyen bir gelişme nedeniyle Filiz’i hastaneye getiren Murat, kafasındaki soru işaretlerini gidermek için Dna testi yaptırır. Apar topar hastaneye kaldırılan Şahin, hemen ameliyata alınır.

Beni Affet İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Şahin’i hastaneye yetiştiren Ateş bir türlü Sevgi’nin yanından ayrılamaz. Sevgi ise yanındakinin evladı olduğundan habersiz bir şekilde onunla derdini paylaşır. Yiğit ve Mahir arasında çıkan kavgada Kader’in tutumu Yiğit’i kırar.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 14:25
YORUM EKLE