Beni Affet 27 Mart Yeni Bölüm 1148.Son Bölüm Star Canlı Yayın Neler Oldu

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Beni Affet 27 Mart Yeni Bölüm 1148.Son Bölüm Star Canlı Yayın Neler Oldu yeni bölümde Feride ile Yaman Ayrıldılarmı?Cüneyt ile Melis arasında neler yaşanacak Beni Affet 27 Mart yeni bölüm Star Canlı Yayın

Beni Affet 27 Mart Yeni Bölüm 1148.Son Bölüm Star Canlı Yayın Neler Oldu

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Beni Affet 27 Mart yeni bölümde Duyduklarından sonra Yaman ile Feride ayrılılarmı?Züneyt ise Yaman'ın Melis ile kendilerini gizlice çektiği videolara ulaşır.Feride'nin yanına gidip çekilen görüntüleri Ferideye gösterir.Feride gördüklerinden sonra büyük bir öfkeyle Yaman'ın karşısına çıkar. ve yamana hesap sorar.

Feride Yaman'ın Cüneyt'ten intikam almak için kendisi ile evleneceğini düşünüp yaman ile tamamen ayrılır.Kafası tamamen karışan Murat ise Osmana annesi ile ilgili bazı sorular sorar.Adliyeden çıkan Şahin ile Sevgi çıcuklarına boşandıklarını söylerler.ama Şahjin'in şartı üzerine boşanmamışlardır. bunu sadece Sevgi ve Şahin biliyordur. Beni Affet 27 mart yeni bölüm star canlı yayın nefesleri eksecek.

Feride, Yaman’dan ayrılacak mı? Cüneyt, Melis’le buluştuklarında Yaman’ın gizlice kendilerini izlediği anın video kayıtlarına ulaşır. Feride’ye gidip görüntüleri gösterir. Feride öfkeyle Yaman’ın karşısına çıkar. Yaman’ın Cüneyt’ten intikam almak için kendini kullandığını düşünen Feride Yaman’dan ayrılır.

Kafası karışan Murat, Osman’a annesiyle ilgili sorular sorar. Adliyeden çıkan Sevgi ve Şahin, çocuklarına boşandıklarını söylerler. Ancak Şahin’in şartı üzerine boşanmamışlardır ve bunu herkesten gizlerler. Şahin, sonunda oğlunun adresini Ajda’dan öğrenir ve onu terk eder. Yiğit ise Umut’tan butiğin %51 hisselerini alarak butiğe ortak olur. İlk iş olarak da Mahir’i kovar. Kader’in tepkisi ise merak konusudur.

BENİ AFFET SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Bahar ve Onur büyük bir tartışma yaşar. Şahin’in evladı ile ilgili olan sözlerine bir türlü inanamayan Sevgi, gizlice Ajda’nın konuşmasını dinler. Sonunda oğlunun varlığından emin olan Sevgi, onu bulmak için Şahin’in koyduğu şart karşısında sarsılır. Bahar ve Onur sonunda büyük bir tartışma yaşar. İkili artık büyük bir kararın arifesindedir.

BENİ AFFET İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Mahir ise Kader’in Yiğit’le olan fotoğrafını görünce kıskanır ve kavga çıkartır. Yaman ve Elmas’ın, Feride’yi babasından istedikleri sırada eğlenceli anlar yaşanır. Yüzüklerini takan Feride ve Yaman çok mutludur. Cüneyt ise Melis’in yanına gider ve Yaman’ın Feride’yle intikam için evleneceğini söyler. İkili bunu ispat etmenin yollarını arar. Murat ise kendisine gelen telefonla öz annesi hakkındaki gerçekleri öğrenir ve şok olur.

YORUM EKLE