Beni Affet 1158.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Ceylan Neriman'ı Öldürücek'ni?

Star Tv'nin hafta içi hergün yayınlanan ve izlenme rekoru kıran dizisi Beni Affet 1158.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 10 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Ceylan Neriman'ı Öldürücek'ni?

Beni Affet 1158.Bölüm Fragmanı 10 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Ceylan Neriman'ı Öldürücek'ni?

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Beni affet yeni bölüm tanıtımında Yaman ile Feride birbirlerine yakınlaşmaya başlıyor Ferideyi dudağından öpen Yaman Ferideyi birkez daha nikah masasına oturtmayı başaracakmı Murtazadan kaçmaya çalışan Gülüm ise Ateş'in arabasına sığınır. Gülüm'ü arabada Gören Ateş kaza geçirir. ve soluğu dağın başında bir başlarına kalarak geçirirler. geceyi birlikte geçiren Ateş ile Gülüm bir kez daha yakınlaşırlar. Mümtaza ise heryerde Gülümün peşindedir. Murtaza Gülümü bulmayı başaracakmı Ceylan ise Gerçekleri öğrenen Nerimanı öldürmek için büyük bir plan yapar. Ceylan Nerimanı öldürmeyi başaracakmı Beni Affet yeni bölümü 10 Nisan Pazartesi Star Tvde

Yaman’ın, Feride’ye sürprizi ne olacak? Araba kullanırken bir anda yanında Gülüm’ü gören Ateş, küçük bir kaza yapar. Dağ başında mahsur kalan ikili geceyi baş başa geçirmek zorunda kalır. Yaşananlar gelişmeler, Ateş ve Gülüm’ün yakınlaşmasına neden olur. Neriman, Ceylan’ın Alper’le çevirdiği oyunu öğrenir. Mahir’in gerçekleri öğrenmesinden korkan Ceylan, Neriman’ı öldürmeye kalkar.

Ancak beklenmedik bir kişi bu olaylara şahit olur. Feride’yle arasındaki buzları eritmeye çalışan Yaman, Feride’ye güzel bir jest yapar. Güzel dakikalar geçiren Feride, Yaman’ın onu öpmesiyle afallar. Firdevs, Filiz’in karşısına çıkar ve ona sert ithamlarda bulunur. Zühre’nin de oraya gelmesiyle işler beklenmedik bir noktaya taşınır. Sıla’nın kalbini kıran Murat ise sonunda onun gönlünü almayı başarır.

BENİ AFFET SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Firdevs, Feride’nin evine yerleşecek mi? Sevgi, Bahar ve Kader, Ateş'i iyice benimserler. Gülüm’ü bulmak için Feyyaz’dan yardım isteyen Murtaza, Ankara’ya gelerek Sevgi’nin evini bulur. Murtaza’yı gören Gülüm ise çareyi bir süreliğine şehirden uzaklaşacak olan Ateş’in arabasına saklanmakta bulur. Ceylan, Neriman’ın altınlarını çalabilmek için bir plan hazırlar.

Beni Affet İzlemek İçin TIKLAYINIZ

Feride, Yaman’a bakmak için onun evine gelir. Ancak Feride ve Melis arasında ipler oldukça gerilince Feride ona hak ettiği dersi verir. Cüneyt, Yaman ve Feride’nin bir şeyler sakladığından şüphelenir. Firdevs'in Feride’nin eski evine yerleşeceğini duyan Osman, evi boşaltmak için Filiz’in yanına gider. Ancak takip edildiğinden habersizdir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Jjdhdifjaornqoenpqjejdirnaiqjekdnajejdin
Jjdhdifjaornqoenpqjejdirnaiqjekdnajejdin - 1 yıl Önce

En güzel dizi bu