Bekir Bozdağ'dan 'Bedelli Askerlik' açıklaması geldi !

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ , dün Ak Parti milletvekilleri ile bir araya geldi.Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ özellikle askerliğini yapmamış olanların merakla beklediği bedelli askerlik ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Bekir Bozdağ'dan 'Bedelli Askerlik' açıklaması geldi !

Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, dün Ak Parti'li milletvekilleri ile bir araya geldi.Ak Parti grup başkanvekilleri de iktidar milletvekilleriyle sabah kahvaltılarında buluşma kararı aldı. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ , dün Ak Parti milletvekilleri ile bir araya geldi.Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ özellikle askerliğini yapmamış olanların merakla beklediği bedelli askerlik ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Milletvekillerinin bedelli askerlik ile ilgili soruları üzerine Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'dan çok önemli açıklamalar geldi.Bekir Bozdağ ; "Böyle bir ortamda, operasyonlar sürerken bedelli askerlik mümkün değil, kesinlikle olmaz" ifadelerini kullandı.Milletvekilleri de konuyla ilgili olarak "Bu ortamda bedelli düzenlemesi yaparsak, millet gerekirse elindekini avucundaki satar çocuğunu askere göndermemek için. Askere alacak bir adam dahi bulamayız” değerlendirmesinde bulundular.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 11 ay Önce

verilen sözler tutulmadı. daha size oy moy yok. sandıkta bu sefer bizde sözümüzü tutmayacağız.