Barışmak için gelmişti ama ...Antalya'da korkunç cinayet !

Antalya'da dün akşam saatlerinde korkunç bir olay yaşandı.Barışmak için ayrı yaşadığı karısının yanına giden adam evde başka bir adamla karısını birlikte görünce çılgına döndü.Eve giden adam karısını bıçaklayarak öldürdü , yanındaki adamı ise ağır yaraladı .

Barışmak için gelmişti ama ...Antalya'da korkunç cinayet !

Antalya'dan dün akşam saatlerinde korkunç bir cinayet haberi geldi.Yaşanan olayın Kepez ilçesi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 6703. Sokak’ta müstakil bir evde meydana geldiği öğrenildi..Barışmak için ayrı yaşadığı karısının yanına giden adam evde başka bir adamla karısını birlikte görünce çılgına döndü.Eve giden adam karısını bıçaklayarak öldürdü , yanındaki adamı ise ağır yaraladı .

Şiddetli geçimsizlik yüzünden ayrılan çiftin uzun bir süredir ayrı yaşadığı öğreniildi.Sık sık eşinin evine giderek barışmak isteyen adam dün akşamda eşinin yanına gitmişti.Barışmak için gittiği evde başka bir adamla eşini gören adam çılgına döndü.

Gördükleri karşısında sinir krizi geçiren Sedat U., mutfaktan aldığı bıçakla önce M.Ö.’yü (60) 5 yerinden, ardından da eşini 7 yerinden bıçakla yaraladı.Olay yerinde eşi hayatını kaybederken M.Ö ise ağır yaralandı.Sedat U., olaydan bir saat sonra Dokuma Ulus Mahallesi’nde yürürken polisler tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE