Bağcılar'da sokak ortasında pompalı cinayeti

İstanbul Bağcılar'da sabah saatlerinde gerçekleşen olayda M.A.K, eski sevgilisi Cansu Ç'yi sokak ortasında pompalı tüfek ile vurarak öldürdü. Olay hakkında ilginç iddialar ortaya atıldı.

Bağcılar'da sokak ortasında pompalı cinayeti

Cansu Ç. İle yaşadıkları ilişki sonrasında sokağın ortasında kız arkadaşını pompalı tüfekle öldüren M.A.K, işlediği cinayet sonrasında olayla ilgili ilginç iddialar ortaya atıldı.

İstanbul Bağcılar’da eski erkek arkadaşının cinayetine kurban giden Cansu Ç.’nin arkadaşlarının yaptığı açıklamalar sonrasında farklı bulgular elde edildi. 16 yaşındakı Cansu, sokağın ortasında savunmasız bir şekilde öldürülürken, bu görüntüler güvenlik kamerası kayıtlarına da yansıdı.

Annesinin çalıştırdığı bir börekçi dükkanına malzeme götürürken, arkadan yavaşça yaklaşıp pompalı tüfekle cinayeti işleyen M.A.K. işlediği cinayet sonrasında polise teslim oldu. Tüfeği sardığı bir bezden çıkarak yavaşça Cansu’nun arkasından yaklaşan zanlının tüfeği nasıl aldı sorusuna ise Cansu’nun arkadaşından alınan bilgiler ışık tuttu.

"TEHDİT EDİYORDU"

Cansu’nun arkadaşının verdiği ifadeye göre, zanlı M.A.K. uzun bir süredir Cansu’yu tehdit ediyordu. Cep telefonuna yolladığı kısa mesajlarla sürekli eski kız arkadaşına tehditler savuran M.A.K. en sonunda cinayeti işlediğini söyledi. Cinayet zanlısını yüzyüze tanımadığını ancak daha önceki bir mesele yüzünden konuştuklarını belirten Cansu’nun arkadaşı, kendi kuzenine de “Elimde fotoğrafların var” diyerek tehdit ettiğini, kendisinden para istediğini söyledi. Olayın yaklaşık 3 yıl önce gerçekleştiğini söyleyen arkadaşı, Cansu’nun hiçbir şekilde kötülük yapacak biri olmadığını söyledi. “Kendisiyle en ufak bir tartışmamız olmadı” diyerek Cansu’nun naif bir insan olduğunu söyleyen arkadaşı, cinayet zanlısının pompalı tüfeği satın almak için 10’dan fazla cep telefonu hırsızlığı yaptığını belirtti. Bu iddia ile emniyet mensupları harekete geçti.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2017, 10:38
YORUM EKLE