Baba oğul kavgası kanlı bitti!

Yıllardır görüşmeyen baba oğul, yıllar sonra buluşunca çıkan kavgada baba H.Ü hayatını kaybetti.

Baba oğul kavgası kanlı bitti!

Ankara’nın Keçiören ilçesinde yaklaşık 20 yıldır oğlunu görmeyen baba, oğluyla yıllar sonra buluşmasının ardından çıkan kavga sonucu darbedilerek hayata gözlerini yumdu. Edinilen bilgilere göre, yaklaşık 30 sene önce eşini ve çocuklarını geride bırakarak Antalya’ya kaçan H.Ü (64), 35 yaşındaki oğlunun düğün hazırlığını yaptığını öğrenip, kendisiyle görüşmek istedi. Antalya’dan Ankara’ya gelen baba, oğlu ile Keçiören’de buluştu ve Keçiören’de Yozgat Bulvarı dolaylarında araç içerisinde söz düelloları başladı.

Tartışmaların gitgide büyük bir kavgaya dönüşmesinin ardından birbirleriyle fiziksel zarar uğruna darp savaşı yapan baba oğul, araçtan inerek kavgaya yol üzerinde devam etti. Baba H.Ü aldığı darbeler sonucunda yolun karşı tarafında geçerek, kendisini yere bıraktı. Aldığı darbeler sonucunda birçok yerinden yaralanan baba, kafasına aldığı üst üste darbeler yüzünden baygınlık geçirdi.

HAYATINI KAYBETTİ

Çevredeki insanların acil servis ekiplerini araması üzerine olay yerine gelen 112 ekipleri, baba H.Ü’nün hayatını kaybettiğini belirtti. Polislerin olay yerine gelmesi ile, oğul Ö.Ü şoka girdi ve bir süre kendisine gelemedi.

İÇKİ ŞİŞELERİ BULUNDU

Olay yeri inceleme ekibinin yaptığı inceleme sonunda ikilinin tartıştıkları aracın içerisinde birden fazla içki şişesinin bulunduğu tespit edildi. Olay yerine intikal eden anne ve kız kardeş de şoka girerek uzun bir süre gözyaşı döktü. Oğul Ö.Ü’nün yakınları, bu olaydan baba H.Ü’yü sorumlu tuttu. Oğullarının sadece düğün hazırlığı içerisinde olduğunu belirten yakınları, olayların baba tarafından başlatıldığını savundular.

Baba H.Ü’nün cesedi Ankara Adli Tıp Kurumu morguna kaldıldı. Emniyet Müdürlüğü oay ile ilgili soruşturma başlattı.

YORUM EKLE