Aşk Ve Mavi 22.Bölüm 2.Fragmanı Ali Mavi Şok Sahne Neler Olacak?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Aşk Ve Mavi 22.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Mavi Ali'yi terkedip İstanbula gidicekmi?Ali Maviyi durdurmayı başaracakmı?Aşk Ve Mavi 22.Bölüm 2.Fragmanı nefesleri kesecek.

Aşk Ve Mavi 22.Bölüm 2.Fragmanı Ali Mavi Şok Sahne Neler Olacak?

Atv'nin en çok izlenen dizisi Aşk Ve Mavi yeni bölümde Mavi Ali'ye olan aşkından kurtulmak için İstanbul'a gitmeye karar verir. Ali Mavi'nin istanbula gitmesine izin verecekmi?Ali abisi Cemal ile görüşerek tüm gerçekleri Maviye anlatmasını ister. Cemal büyük şok geçirir. Cemal Mavi'ye abisinin katilinin Ali olmadığını söyleyecekmi?diğer yandan Hasibe ise çok kötü bir hastalığa yakalanır. Hasibe'nin hastalığı ölümcüldür. Pembe ve Mavi Hasibe'nin başında Gözyaşı dökerler. Hasibe ise onları güçlü tutmak için her yolu dener.

Reika ise Ali'nin gerçekleri Mavi'ye anlatmasını istemez. çünkü Maviye gerçekleri anlatırsa Mavi Soluğu karakolda alır. ve Cemal Cinayetten suçlanır. yüm bunlar yaşanırken Fazıl bey ne yapacak.Birgül Cemalin Abisinin katilinin Cemal olduğunu öğrenince ne yapacak.Pembe ile İsmet ise herşeye rağmen birbirlerini çok sevdiğini ve evlenmek istediklerini söylerler. ama Gülizar'ın İsmeti bırakmaya hiç niyeti yoktur. İsmet ve Pembe Gülizara rağmen evlenecekmi Aşk Ve Mavi Yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

AŞK VE MAVİ SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Konakta çifte düğün heyecanı yaşanmaktadır. Mavi'nin, Ali'den ayrılarak İstanbul'a gitmeye karar vermesi herkesi şaşkına çevirir. Ali, Mavi'nin abisinin gerçek katilinin Cemal olduğunu açıklamaya karar verir. Cemal'le bu konuyu tartışırlarken onları gizlice dinleyen birinin varlığını fark etmezler.

AŞK VE MAVİ KONUSU:

Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir. Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır.

Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır..

YORUM EKLE