Aşk Ve Gurur 6.Bölüm Fragmanı 11 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Kenan’ın Öfkesi

Show tv’nin en çok izlenen dizilerinden Aşk Ve gurur 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı. 11 Nisan yeni bölüm tanıtımında zeynep’in günlüğünü okuyan Kenan Çılgına Döner. Aşk ve Gurur 6.Bölüm tanıtımı ve özeti neler olacak.

Aşk Ve Gurur 6.Bölüm Fragmanı 11 Nisan Yeni Bölüm Tanıtımı Ve Özeti Kenan’ın Öfkesi

Show tv’nin dizisi Aşk Ve Gurur yeni bölümde Kenan ile Zeynep Şirketin aldığı yeni bir iş sözleşmesi için Yarık Beyin Kartepedeki oteline giderler.Dağdaki otelde soğuk algınlığına yakalanan Zeynep bir hayli üşütür.ateşi oldukça yüksek olan Zeynep bütün gece boyunca Kenan bakar.

Ve başucundan bir an olsun ayrılmaz.diğer yandan Kenan ile Zeynep’in arasındaki yakınlıkta giderek olgunlaşmaktadır. Birbirlerine sölemeselerde birbirlerinden oldukça etkilenirler.diğer yandan Murat ise Şevval’e davayı nasıl kazanacaklarını bir bir anlatır.Murat Şevvale davayı anlatırken Zeynep ile Kenan’ın aynı otelde kaldıklarınıda öğrenir.bu durum Muratı kıskançlık krizine sokar. Murat Kenan’dan gittikçe Nefret etmeye başlar.ve Murat bu hırçınlığını Zeynep’ede yansıtır.

Zeynep ile Murat kavga ederler.diğer yandan Futbolcu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen kadir ise Beşiktaş ile masaya oturur.Murat’ın yüzünden iyice köşeye sıkışan Şevval ise Necati Perver ile karşı karşıya gelir. Yaşananlardan sonra Necati Perver intikam hesapları yaomaya başlar.Zeynep’in günlüğünü tesadüfen bulan Kenan’ın ise hayatı tamamen değişir.Tabi Günlük’ten öğrendiklerinden sonra Kenan zeynepe oldukça öfkelenecektir. Günlükte ne yazıyor. Kenan neden bu kadar öfkelendi. Şevval Necati Perver belasından kurtulmayı başaracakmı Aşk ve Gurur yeni bölümü nefesleri kesecek.Show tv

AŞK VE GURUR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Zeynep ve Kenan, şirketin yeni işinin sözleşmesi için Tarık’ın Kartepe’deki oteline giderler. Dağda bozulan telesiyejde kalan Zeynep fena halde üşütür. Ateşlenen Zeynep’e bütün gece Kenan bakar. İkilinin birbirlerine olan duyguları giderek yoğunlaşmaktadır. Ancak bu duyguları yüksek sesle dile getiremezler. Murat, Şevval’e davayı kazanmak için bulduğu çözümü anlatır ve bu arada, Zeynep’in Kenan’la birlikte otelde olduğunu öğrenir. Murat, Kenan'dan giderek daha fazla rahatsız olmaktadır.

Bu rahatsızlık Murat ve Zeynep arasındaki ilişkiye de yansır. Kadir, Beşiktaş’la el sıkışır. Murat yüzünden köşeye sıkışan Şevval'in dava ettiği Necati Perver, intikam için gözünü karartır. Zeynep'in elindeki günlüğü tesadüfen bulan Kenan'ın hayatında yeni bir sayfa açılacaktır. Ancak bu günlük nedeniyle Kenan, Zeynep'e fena halde öfkelenecektir.

AŞK VE GURUR KONUSU:

Eski İstanbul mahallelerinden birinde yaşayan Esen Ailesi’nin beş çocuğundan biri. Zeynep’e çocukluğundan beri aşık bir adam Murat ve İstanbul’un köklü ve zengin ailelerinden birinin genç varisi Kenan. Murat’ın evlilik teklifinden hemen sonra Kenan’la tanışan Zeynep bir yol ayrımındadır. Bir tarafta kendisini seven ama ona karşı büyük bir aşk hissetmediği Murat, diğer tarafta uzak durmak istese de çekimine karşı koyamadığı Kenan...

Açık denizler ve güvenli limanlar arasında bir seçim yapmaya çalışan Zeynep, aşkı yeniden sorgulamaya başlar. Kenan ve Murat arasındaki düşmanlık giderek yükselirken arada kalan Zeynep olur. Aşk ve Gurur, Kenan ve Murat arasındaki düşmanlığın içinde kendini var etmeye çalışan Zeynep’in hikayesidir.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 23:27
YORUM EKLE