Arka Sokaklar'ın Oyuncusu Filiz Taçbaş Adliyede Sinir Krizi Geçirdi

Arka Sokaklar'ın ünlü oyuncusu Filiz Taçbaş, internetten özel fotoğraflarının kaldırılması ile ilgili bir bilgisayar uzmanı ile anlaştıklarını ve kendisine zorla senet imzalatıldığı gerekçesiyle davacı olduğunu belirtti. Duruşmaya katılan iki tarafı da dinleyen mahkeme, sanıkların beraatine karar verdi. Adliyede zor anlar yaşayan Filiz Taçbaş, sinir krizi geçirdi.

Arka Sokaklar'ın Oyuncusu Filiz Taçbaş Adliyede Sinir Krizi Geçirdi

Kanal D’ de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin ilgiyle takip edilen oyuncusu Filiz Taçbaş, kendisinin senet üzerinden dolandırılması üzerine davacı olduğu sanığın serbest bırakılması üzerine adliyede sinir krizi geçirdi. Fenalaşarak bayılan ünlü oyuncu yere düştü, basın mensuplarının yardımı ile ayıltılan oyuncu, adliyenin revrinde tedavi edildi.

AVUKAT MELTEM BANKO DA DURUŞMADAYDI

Filiz Taçbaş’ın bir bilgisayar uzmanı ile iş yapmak için zorla senet imzalaması üzerine oyuncu, bilgisayar uzmanından şikayetçi oldu. Filiz Taçbaş, internet üzerinde bulunan özel fotoğraflarının kaldırılması üzerine anlaştığı bilgisayar uzmanı tarafından dolandırıldığını iddia etti. İddia üzerine dava açan Taçbaş, İstanbul 12’ inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya katıldı. Avukatı Meltem Banko ile duruşmaya katılan ünlü oyuncu, sanık Mehmet Fatih Taşçı ve avukatı ile birlikte mahkemede yer aldı. Sanıklardan diğeri Mustafa Kobazoğlu duruşmaya katılmadı.

"SÖYLEYECEK ÇOK ŞEYİM VAR"

Ünlü oyuncunun, duruşmada “Söyleyecek çok şey var, sinirlerim çok bozuk. Ben bir anne olarak onurumla ne yapabilirim? Hangi anneye sorarsanız, sadece odaklandığı nokta kızıdır. Ben eşimden yeni ayrılmıştım, kızımla yaşamaya başlamıştım. Kürsüdeki sanık, karşıma geçip, bunları imzalayacaksın, yoksa gitmeyeceğim, yakınlarda akrabalarım var, onları da çağırırım” dediği öğrenildi.

Sanık Mehmet Fatih Taşçı, 3 senedir davanın devam ettiğini vurgulayarak, “Benim de çocuğum var, bir tanesi kız. Dünyayı verseler çocuğumu buraya getirip ağlatmam. Filiz Hanım oyuncu, süslü laflar kullanıyor, duygu sömürüsü yapıyor, beraatimi istiyorum” dedi.

Davada karar veren mahkeme, delil yetersizliğinden dolayı Mustafa Kobazoğlu ve Mehmet Fatih Taşçı’nın beraatinde karar kıldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2017, 14:55
YORUM EKLE