Arka Sokaklar 436.Bölüm 2.Fragmanı Mesut Öldü'mü?

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Arka Sokaklar 436.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Mesut Öldü'mü?Gümül Mesutu öldürmek için ameliyata giriyor. ekip Mesutu kurtaracakmı?Arka Sokaklar yeni bölümü nefesleri kesecek.

Arka Sokaklar 436.Bölüm 2.Fragmanı Mesut Öldü'mü?

Arka Sokaklar yeni bölüm nefesleri kesti. Örgüt yaralı Mesutu ortadan kaldırmakta kararlıdır. gümüş yaşamak için oğlu ile aynı ameliyat masasına yatan Mesutu öldürmek için ameliyata girer. rıza baab örgütün Mesutu öldürmek için Ameliyata gişreceğinin ihbarını alır. ve tüm ekip ameliyata girip Mesutun hayatını kurtarmayı başaracakmı?

Gümüş Mesut yada Tunç'tan birine zarar verecekmi öte yandan zeliha ise Kocası Ayhanı uygunsuz kadınlarla görünce boşanmak için dilekçe verir. Kendisinden boşanmak istediğini duyan Ayhan çılgına döner. hemen Zelihayı bulup hesap sorar. Zelihanın kararlı olduğunu gören Ayhan zelihayı tokatlar. kızının darp edildiğini duyan Hüsnü komiser çılgına döner. hemen Ayhanın karşısına dikilir. Arka Sokaklar yeni bölüm ekrana kilitleyecek.

Mesut'a hastanede yapılan hain saldırı durumunu daha da mı kritikleştiriyor? Hüsnü, kızına atılan tokadın hesabını nasıl soracak? Operasyon sırasında Gümüş'ün mermilerine isabet alan Mesut, Oktay'ın yardımıyla hastaneye getirilmiştir. Fakat Gümüş bu işi tamamen bitirmek ister ve hastaneye saldırı düzenler.

Bu saldırı sonrasında ekip ise duruma iyi ce sinirlenir ve tüm imkanlarını kullanmaya hazırdır. Zeliha ise Alphan'ı uygunsuz görmesi sonucu yıkılır ve dava açar. Bu durumu yediremeyen Alphan ise tokat ile karşılık verir. Durumu öğrenen Hüsnü ise delirir ve kızına bunu yapanlardan hesap sormak için hareket eder.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Mesut ambulansla hastaneye kaldırılır. Oktay, Mesut’un yanındadır. Haberi alan Rıza Baba ve ekibi büyük şok yaşarlar. Selin ve Hüsnü, ilk uçakla Kovandere’ye, Mesut’un yanına gelirler. Gümüş kaçmıştır ve Mesut’a zarar vermek için her yolu dener. Mesut’un İstanbul’a gelmesi tehlikelidir. Gümüş ise, yapacağı eylem planlaması için İstanbul’a gelir.

Mesut’un karaciğerine saplanan kurşun, vücutta hasar yaratmıştır. Hayatta kalabilmesi için karaciğer nakli gerekmektedir. Uygun dokular aranır ve Tunç’un ki uyumludur. Oğlu tereddüt yaşamadan karaciğerinin bir kısmını vermeye hazırdır ancak oğlunun canına zarar vermek istemediği için kabul etmez.

Değerleri düşen Mesut’un durumu, gitgide kötüleşir. Ekip, Tunç ve doktorun aldığı ortak bir kararla nakil yapılacaktır. Ancak, ameliyat başladığı sırada Gümüş sinsice bir planla hastaneye sızarak silahını Mesut ve Tunç’a doğrultur.

YORUM EKLE