Anne Final mi Oldu Yeni Bölüm Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Anne Final'mi Oldu Yeni Bölüm Varmı Yokmu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? sürpriz bir şekilde Star Yayın akışından çıkartılan Anne Dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Anne Final mi Oldu Yeni Bölüm Var mı Yok mu Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Anne Yeni bölüm varmı yokmu sürpriz bir şekilde Star yayın akışından çıkartılan Anne Dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak. Cumhurbaşkanı Özel programı nedneiyle yayın saati değişen Anne dizisinin yeni bölümü bu akşam saat 21:00'da özetsiz olaark ekrana gelecek. son günlerde düşen reytingelr sonrası Hakkında çıkan Final iddialarına Diziden bekşenen yanıt geldi. Başrollerini Cansu Dere Zuhal Gencer Can Nergiz Vahide perçin Gonca Vuslateri Gülenay Kalkan gibi tecrübeli isimlerin paylaştığı Anne dizisi yeni bölümü bu akşam saat 21:00da özetsiz olarak star tv ekranalrında yayınlanacak.

ANNE YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK:

Zeynep Turna’nın yaşadığını öğrenecek mi? Turna Zeynep’e son derece kırgındır. Uzun zaman sonra hasretle bağlı olduğu annesini görmesine rağmen yanına gitmez. Ne de olsa Zeynep ona kendi yoluna bak demiştir. Üstelik uzaklara gideceğini söylemişken Zeynep İstanbul’da, karşısındadır. Buna rağmen Turna’yı hiç aramamış, sormamıştır. Küçük kız Zeynep’e görünmeden, kalp kırıklığıyla arkasını dönüp gider. Geçmiş, Zeynep’in peşini bırakmaz Zeynep öldü bildiği Turna’yı unutamamıştır.

Acısını dindirmek, başka bir çocuğun derdine çare olabilmek için evlat edinmeye çabalar. Fakat bu pek kolay olmayacaktır. Daha önce Zeynep’in çocuk kaçırma haberini duymuş olan bir kurum çalışanı işleri karıştırır. Tüm bunlar olurken Zeynep’in aklına sürpriz bir şüphe düşer. Acaba Zeynep hamile midir? Gönül, Turna’ya yardım elini uzatıyor Turna’nın hala hayatta olduğunu öğrenen Gönül, Turna’nın peşini bırakmaz. Yaşadığı yeri bulur ve ufaklığın ne kadar zor bir hayatı olduğunu gözleriyle görür. Fakat bir türlü Turna’nın karşısına çıkamaz. Ona ne söyleyeceğini bilemez. Ancak gizlice yardım etmeye çalışacaktır. Kimden geldiğini bilmediği bu yardımlar Turna’nın kafasını karıştırır.

Bu arada Duru artık Ali’nin Zeynep’i sevdiğinden emindir. Ağlar, üzülür fakat doğum gününde, yeni yaşına yeni kararlarla girmeyi kafasına koymuştur. Bunalımlı halinden bir çırpıda sıyrılır. Herkesi şaşırtacak bir hamlede bulunacağını saklama gereği bile duymayacaktır. Cahide Şule ve Cengiz’den kurtulmaya planları yapıyor Şule ve Cengiz ise patronla ettikleri kavgadan sonra işsiz kalırlar. Onlar için zor, gerilimli bir süreç başlar. Bu arada Cahide onlardan kurtulmanın yollarını aramaktadır. Sıkıntılı hallerini fırsat bilerek onlara reddedemeyecekleri bir teklif yaptırır.

Niyeti ailesiyle birlikte Turna’yı İstanbul’dan göndermek ve Zeynep’le bir daha yollarının kesişmesine mani olmaktır. Zeynep içten içe Turna’nın özlemiyle kavrulurken Turna kendisine gelen yardımları Zeynep’in yaptığını düşünmeye başlar. Kırgınlığı hafifler. Başı sıkıştığı bir an ilk aklına düşen yine Zeynep olur. Onun karşısına çıkmak ister. Fakat Zeynep’i öyle bir halde görür ki dünyası başına yıkılır. Zeynep için ise Turna’nın yaşadığını öğrenmek artık an meselesidir.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2017, 19:52
YORUM EKLE