Anne 22.Bölüm 2.Fragmanı Zeynep Turna Karşı Karşıya Şok Sahne Neler Olacak?

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Anne 22.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde Zeynep Turna Karşı Karşıya Şok Sahne Neler Olacak?Turna'nın öldüğünü Sanan Zeynep Karşısında Turnayı görünce ne yapacak. Anne yeni bölüm nefesleri eksecek.

Anne 22.Bölüm 2.Fragmanı Zeynep Turna Karşı Karşıya Şok Sahne Neler Olacak?

Star Tv'nin en çok izlenen dizilerinden Anne 22.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı. yeni bölümde öldü sandığı Turnayı karşısında gören Zeynep ne yapacak. Aylar Sonra Zeynep'i karşısında gören Zeynep'in ne yapacağıda büyük merak konusu. Zeynep ile Turna karşılaşması Duygu dolu anlara sahne olacak.

Sinan ile Zeynep Turna'nın yaşadığını öğrenince onu geri almak için ne yapacak. Sinan ile Zeynep Turnayı geri almayı başaracakmı?Anne Yeni bölüm nefesleri kesmeye hazırlanıyor. heyecan dorukta 

Zeynep'in geçirdiği trafik kazasının ardından 18 ay geçmiştir. Bu Zeynep'in ve çevresindeki herkesin hayatında çok ciddi değişikliklere yol açabilecek kadar uzun bir süredir. Zeynep kazadan sonra girdiği komadan uyandığında, Turna’nın bir kazada öldüğü haberini almıştır. Bu haberle sarsılan Zeynep önce yaralarını sarmayı, sonra da hayatına devam etmeyi öğrenmiştir.

Gerek komada gerek arkasından gelen zor dönemde onu bir an bile yalnız bırakmayan Sinan’la evlenmiş ve Ali'nin çalıştığı gazetede işe başlamış, hatta orada önemli bir konuma getirilmiştir. Turna kardeşi Ahmet ile yeni sorumluluklar üstleniyor Zeynep'in öldü zannettiği Turna için ise hayat İstanbul'un bir başka köşesinde devam etmektedir. Zeynep’in kendisini çoktan terk ettiğini düşünen Turna'nın hayatındaki en önemli değişiklik 1 yaşına yaklaşan kardeşi Ahmet'in varlığıdır.

Zeynep Turna’dan habersiz yeni hayatını sürdürürken Turna da yokluklar içinde kardeşine annelik etmeye çalışmaktadır. Ahmet'in doğması Şule ve Cengiz'i pek etkilememiştir. Onlar halen iki çocuğa da annelik babalık yapmaktan uzak, pavyon köşelerinde perişan hayatlarına aynen devam ederler. Ancak o alemlerde de işler değişmekte, şartlar Şule'yi önemli bir yol ayrımına doğru sürüklemektedir. Gönül gerçekleri Zeynep ile paylaşacak mı?

Zeynep ve Turna'nın birbirlerinden habersiz hayatları sürüp giderken, Gönül'ün Turna’nın hayatta olduğunu öğrenmesi her şeyi alt üst eder. Gönül kendilerine Turna'nın öldüğü yalanını söyleyenin kim olduğunu ortaya çıkaracak ve onunla yüzleşecektir. Fakat işi ve evliliği yolunda giden, hayatını daha yeni düzene koymuş kızına Turna'nın yaşadığını söyleyip söylememe konusunda kendi içinde büyük savaşlar verir Bu sırada iki ayrı dünyada, birbirlerini sadece anılarda yaşatan Turna ve Zeynep’in yolları yeniden kesişecek midir?

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 21:11
YORUM EKLE