Altunhisar Belediye Başkanına Silahlı Saldırı! Başkan Yaralı, Bir Çocuk Ağır Yaralı

Niğde'nin Altunhisar ilçesinde AK Partili belediye başkanı Erdal Sarı'ya silahlı saldırı düzenlendi, olayda başkan Sarı kolundan yaralanırken o sırada olay yerinde bulunan 13 yaşındaki bir çocuk başından aldığı kurşun darbesi ile ağır yaralandı. Saldırgan ise kayıplara karıştı.

Altunhisar Belediye Başkanına Silahlı Saldırı! Başkan Yaralı, Bir Çocuk Ağır Yaralı

Niğde'nin Altunhisar ilçesi bugün bir saldırı haberi ile çalkalandı. İlçenin belediye başkanı uğradığı silahlı saldırı sonucu kolundan yaralanırken, bir çocuk da seken kurşunun başına isabet etmesi sonucu ağır yaralandı.

BAŞKAN KOLUNDAN VURULDU!

Niğde'nin Altunhisar İlçe meydanında uğradığı saldırıda sağ kolundan yaralanan Belediye Başkanı Erdal Sarı'nın durumunun iyi olduğu, saldırıda kafasından yaralanan 13 yaşındaki öğrencinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. 

13 YAŞINDAKİ ÇOCUK AĞIR YARALI!

Niğde'nin Altunhisar ilçe meydanında Denetimli Serbestlik'ten faydalanarak serbest kalan Bayram Ö.'nün Belediye Başkanı Erdal Sarı'ya 4 el ateş ettiği öğrenildi. Bayram Ö.'nün açtığı ateş sonrasında Belediye Başkanı Erdal Sarı sağ kolundan yaralanırken, açılan ateşte 13 yaşındaki Celil A. kafasından yaralandı.

OLAY YERİNDEN KAÇTI!

Olay sonrasında Belediye Başkanı Sarı ve kafasından yaralanan Celil A. ambulansla Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Belediye Başkanı Erdal Sarı'nın durumunun iyi olduğu, 13 yaşındaki öğrenci Celil A.'nın ise durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Yetkililer, saldırgan Bayram Ö.'nün yakalanması için çalışmanın başlatıldığını kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2017, 14:32
YORUM EKLE