Alkollü kaza yapan iki kişiyi olay yerinden kaçırdılar !

Başkent Ankara'da dün gece saatlerinde akılalmaz bir kaza yaşandı.Cadde üzerindeki yolda ilerleyen otomobillerin çarpışması sonucu 1'si ağır , 2 kişinin yaralandığı öğrenildi.

Alkollü kaza yapan iki kişiyi olay yerinden kaçırdılar !

Başkent Ankara'da dün gece saatlerinde akılalmaz bir olay yaşandı.Ankara Yenimahalle'de meydana geldiği öğrenilen kazada 1'i ağır , 2 kişinin yaralandığı öğrenildi.Kazada yaralanan ve alkollü oldukları öğrenilen 2 kişinin olay yerine gelen başka bir araçla olay yerinden kaçırıldıkları belirtildi.

Yenimahalle cadde üzerinde giden iki araç çarpışmanın etkisiyle metrelerce sürüklendi. Kazanın ardından araç içinde sıkışan 34 GL 496 plakalı otomobilin sürücüsü ağır yaralandı.Diğer araçta bulunan 2 kişi ise araçtaki alkol şişelerini boş arsaya fırlattıktan sonra olay yerine gelen başka bir araçla oradan uzaklaştırıldıkları belirtildi.

Yaralı sürücüyü farkeden vatandaşlar ambulansa haber verdi.Ekiplerin uğraşları sonucu araç içinden çıkarılan sürücü, ambulansla Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı. 

Cadde bir süre trafiğe kapanırken , kaza ile ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

YORUM EKLE