Ak Partili Yazardan Ahmet Davutoğlu'na Mahmut Paşa Göndermesi!

AK Partili Yazar Ömer Turan sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımında Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Abdülhamit Han döneminde hainlik yapan Mahmut Paşa üzerinden göndermelerde bulundu.

Ak Partili Yazardan Ahmet Davutoğlu'na Mahmut Paşa Göndermesi!

Yazar ve televizyon yorumcusu Ömer Turan twitter sayfasından yaptığı bir paylaşımla Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na Mahmut Paşa göndermesi yaptı. Son dönemlerde reyting rekoları kıran Payitaht Abdulhamit dizisinde de yer verilen Mahmut Paşa'nın ihaneti üzerinden Davutoğlu'na sert eleştirilerde bulunan Ömer Turan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Abdulhamit, Ahmet Davutoğlu'nu ise Mahmut Paşa olarak gösteren bir resmi takipçileri ile paylaştı.

Paylaştığı resimin altına, "Bu resimde Erdogan II. Abdülhamid Hanı temsil ediyor. Bunda şüphe yok, peki sayın Davutoğlu o zamanki hangi paşayı temsil ediyor?" diye yazan Ömer Turan son dönemlerde Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'na çok sert eleştirierde bulunuyor.

Referandum sürecinde Eski Başbakan Davutoğlu'nun "evet" kapmanyasına destek vermemesini eleştiren Turan, her fırsatta Davutoğlu'nu suçlayıcı paylaşımlar yapıyor.

 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 00:04
YORUM EKLE