Adı Efsane 11.Bölüm Fragmanı 8 Nisan Yeni Bölüm Tanıtım Ve Özeti Neler Olacak?

Kanal d'nin en çok izlenen dizilerinden Adı Efsane 11.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Yeni Bölümde Bahar Tarıktan Uzaklaşmayı Başaracakmı?Hakan Melise kendini affetirecekmi?Adı Efsane 11.Yeni bölüm özeti ve tanıtımı Kanal D

Adı Efsane 11.Bölüm Fragmanı 8 Nisan Yeni Bölüm Tanıtım Ve Özeti Neler Olacak?

Kanal D'nin en çok izlenen dizisi Adı efsane yeni bölümde Traık çocuklarının yaşadıklarınından sonra psikolojilerinin bozulduğunun oldukça farkındadır.ve Tarık hemen takımı Toparlamaya çalışır.onları tekrar toparlamak oldukça zordur. ama Tarık bunu başarracağından oldukça emindir.Bahar İse hayatının en zor kararı ile karşı karşıyadır. çünkü bir tercih yapmak zorundadır.Baharın yapacağı bu zor tercih'de nasıl bir karar vereceği büyük merak konusu olur.

Tarık'ın zor ve karışık dünyasına girmeye hazır iken Bahar şimdi ise Tarık'ın bu karışık dünyasından çıkmak Zorundaıdri Bahar Tarık'tan Uzak durmayı başarabilecekmidir?Hakan ile Melis aarlarında son zamanlarda oluşan mesafeyi kapatmak için ilk kez birbirileriyle bu kadar yakınlaşmışlar.Hakan Melis'e kendini affetirmeyi başaracakmı?Tarıkı yeni bölümde hangi maceralar bekliyor. Adı Efsane yeni bölüm nefesleri kesecek.

Tarık çocukların dengesinin bozulduğunun farkındadır; ama, takımının dağılmasına seyirci kalmaya hiç niyeti yoktur. Bahar ise, bir tercih yapmak zorunda kalmıştır. Tarık’ın karmakarışık dünyasına dâhil olmayı göze almışken artık ondan uzak durması gerekmektedir. Melis ve Hakan aralarındaki mesafeleri kapatmaya ilk defa bu kadar yaklaşmışlardır. Bahar, Tarık'tan vaz geçecek mi? Hakan, Melis’le işleri yoluna koyabilecek mi?

ADI EFSANE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Bahar, uzun süredir kimseye açmadığı kalbini Tarık’a açmaya hazırdır. Fakat, hesaba katmadığı, göz ardı ettiği bir şey vardır. Sibel, her şeyi göze alarak Hakan’a olan aşkını itiraf eder; ama, bunu yaparken Hakan’ın vereceği tepkiyi hesaba katmamıştır.

Hakan artık iki yük taşımaktadır omuzlarında. Kıvanç’tan aldığı para yüzünden Melis’ten uzak dururken, Sibel’in itirafıyla Melis’in karşısına çıkması hepten imkansız hale gelmiştir… Bahar, uzun süredir kilitli tuttuğu kalbini Tarık’a açabilecek mi? Melis, Hakan’ın Kıvanç’tan niçin para aldığını öğrenebilecek mi? Sadık gördüklerini Fiko’ya anlatacak mı?

ADI EFSANE KONUSU:

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından, sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2017, 01:15
YORUM EKLE