Adı Efsane 1 Nisan yeni Bölüm Varmı Yokmu Kanal D Yayın Akışından Çıkarıldı'mı?

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Adı Efsane 1 Nisan yeni bölüm varmı yokmu Kanal D Yayın akışındna çıkarımdı'mı?Adı Efsane Yeni bölümü ne zaman saat kaçta yayınlanacak?

Adı Efsane 1 Nisan yeni Bölüm Varmı Yokmu Kanal D Yayın Akışından Çıkarıldı'mı?

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Adı Efsane 1 Nisan yeni bölüm varmı yokmu Adı Efsane Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?Başbakan Gündem özel programı nedneiyle Adı Efsane Dizisi Yeni Bölümü Saat 21:00'da Kanal D Ekranlarından Özetsiz Olarak Ekrana Gelecek. Adı Efsane Yeni Bölüm Bu Akşam Kanal D Ekranalrında Hayranları ile buluşacak.

ADI EFSANE SON BÖLÜM NELER YAŞANDI:

Tarık çocukların dengesinin bozulduğunun farkındadır; ama, takımının dağılmasına seyirci kalmaya hiç niyeti yoktur. Bahar ise, bir tercih yapmak zorunda kalmıştır. Tarık’ın karmakarışık dünyasına dâhil olmayı göze almışken artık ondan uzak durması gerekmektedir. Melis ve Hakan aralarındaki mesafeleri kapatmaya ilk defa bu kadar yaklaşmışlardır. Bahar, Tarık'tan vaz geçecek mi? Hakan, Melis’le işleri yoluna koyabilecek mi?

ADI EFSANE KONUSU:

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından, sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

YORUM EKLE