Adı Efsane 1 Nisan yeni Bölüm 10.Son Bölüm Kanal D Canlı Yayın Neler Olacak?

Kanal D'nin en çok izlenen dizisi Adı Efsane 1 Nisan yeni bölüm 10.Son Bölüm Kanal D Canlı Yayın Yeni bölümde neler olacak. Tarık Kızlarını korumayı başaracakmı?Adı Efsane yeni bölüm Kanal D

Adı Efsane 1 Nisan yeni Bölüm 10.Son Bölüm Kanal D Canlı Yayın Neler Olacak?

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Adı Efsane 1 Nisan yeni Bölüm Kanal D Canlı Yyaın Yeni Bölümde heyecan Dorukta Tarık ve kızlarını yeni bölümde neler bekliyor.

Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından, sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

Bahar, uzun süredir kimseye açmadığı kalbini Tarık’a açmaya hazırdır. Fakat, hesaba katmadığı, göz ardı ettiği bir şey vardır. Sibel, her şeyi göze alarak Hakan’a olan aşkını itiraf eder; ama, bunu yaparken Hakan’ın vereceği tepkiyi hesaba katmamıştır.

Hakan artık iki yük taşımaktadır omuzlarında. Kıvanç’tan aldığı para yüzünden Melis’ten uzak dururken, Sibel’in itirafıyla Melis’in karşısına çıkması hepten imkansız hale gelmiştir…

Adı Efsane İzlemek için tıklayınız

Bahar, uzun süredir kilitli tuttuğu kalbini Tarık’a açabilecek mi? Melis, Hakan’ın Kıvanç’tan niçin para aldığını öğrenebilecek mi? Sadık gördüklerini Fiko’ya anlatacak mı?

YORUM EKLE
YORUMLAR
serdar
serdar - 2 yıl Önce

Hani kanald yok film