Acun Ilıcalı Dominik'te Motor Şovu Yaptı Asfaltı Piste Çevirdi!

Medya patronu Acun Ilıcalı Hızlı Motoru İle Dominikte Motor Şovu Yaptı Adeta Asfaltı piste çevirdi. Bu Görüntüleride Sosyal medya hesabından paylaştı.

Acun Ilıcalı Dominik'te Motor Şovu Yaptı Asfaltı Piste Çevirdi!

Medya Patronu Acun Ilıcalı Dominikte Şov Yaptı Hızlı Motoru ile Asfaltı piste çevirdi. Bu Görüntüleride sosyal medya hesabından paylaştı.

Acun Ilıcalı'nın motor tutkusu yıllar geçmesine rağmen ilk günkü gibi devam ediyor. Başından motosiklet kazası geçen ve hayatını kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Ilıcalı, tüm bu yaşadıklarına rağmen motoru hayatından çıkarmadı. Dominik'teki videolarında da sürekli olarak motorla yolculuk ettiği görülen Ilıcalı son paylaşımında yine motor üzerinde görülüyor.

HIZIN DİBİNE VURDU

Bir hız motorunda son derece yüksek bir hızla giderken çekilmiş videoyu instahikaye kısmından paylaşan Ilıcalı'nın arkasında oturan arkadaşının yüz ifadesinden ne kadar hızlı gittikleri belli oluyor.

GÜVENLİĞİ HİÇE SAYDI

Yüksek bir hızla yolculuk yaptıkları belli olan ikilinin güvenlik tedbirlerini hiçe saymış olmasıysa dikkat çekti. Özellikle başından motosiklet kazası geçmiş Acun Ilıcalı'nın bu konuda daha duyarlı olması gerekirken, tek eliyle çekim yaptığı ve yüksek hızda giderken gidonu bile iki eliyle tutmadığı dikkat çekerken aynı zamanda mutlaka takması gereken kaskı ve özel kıyafetleri de üzerinde görülmüyor. Acun'un arkasındaki yolcuda da benzer bir durum söz konusu.

YORUM EKLE