30 Mart Reyting Sonuçları Açıklandı Kim Birinci Oldu Vatanım Sensin'mi?Cesur Ve Güzel'mi?

30 Mart perşembe reyting sonuçları açıklandı. kim birinci oldu. Kanal D'nin en çok izlenen dizisi Vatanım Sensin'mi?Yoksa Star Tv'nin sevilen dizisi Cesur ve Güzel'mi?işte 30 Mart perşembe Zirvenin sahibi

30 Mart Reyting Sonuçları Açıklandı Kim Birinci Oldu Vatanım Sensin'mi?Cesur Ve Güzel'mi?

30 Mart perşembe kim birinci oldu. Kanal D'nin en çok izlenen dizisi Vatanım Sensin'mi yoksa star tv'nin en çok izlenen dizisi Cesur ve Güzel'mi yada Tv8'in fenomen yarışma programı Survıvor'mu Fox tv'nin yeni dizisi Çoban yıldızı Retinglerde kaçıncı oldu. Atv dizisi Ölene kadar yeni oyuncu kadrosu ile Reytinglerde kaçıncı oldu. işte 30 mart perşembe reyting sonuçları açıklandı.

Star tv'nin en çok izlenen dizisi Cesur ve Güzel yeni bölümde Sühan ile Cesur'un boşanması Cesur'un intikam için Tahsin korludap ile girdiği amansız savaş sonrası Cesur ve Güzel reyting sıralamasında kaçıncı sırada yer aldı.

Kanal D'nin en çok izlenen dizilerinden Vatanım Sensin yeni bölümde Eşref Paşanın ölmesi Cevdetin hain olmadığını öğrenen Aizize'nin Cevdet ikle yakınlaşması Vatanım Sensin dizisinde Reytinglerde nasıl bir çıkışa yansıdı. Vatanbım Sensin yeni bölümü ile Kaçıncı sırada yer aldı.

Atv güne önce Nihat Hatipoğlu ile Regaip kandili özel programı ile başaldı. ardından ise Fenomen dizisi Ölene kadar yeni bölümde güçlü oyuncu kadrosu ile fırtına gibi giren Ölene Kadar dizisi Reytinglerde kaçıncı oldu.

Fox tv'nin sevilen dizisi Çoban yıldızı yeni bölümde Seyit ile Zührenin yeni hayatı konu aldı. arkalarında tehlikelerle nasıl baş etmeleri gerektiğini bilmeyen Seyiti zor günler bekliyor. Çoban Yıldızı Yeni bölüm reytinglerde kaçıncı oldu.

YORUM EKLE