Yiğit Poyraz Kimdir? Survivor 2021 Yiğit Poyraz Yaşı, Hayatı ve Nereli Bilgisi

Survivor Yiğit Poyraz bu akşam dikkatleri üzerine çekti. İzleyiciler tarafından Yiğit Poyraz kimdir sorusu merak edilirken, gönüllüler takımı ilk mücadelesini veriyor. 12 kişilik Gönüllüler takımının üyeleri ilk yarışma için bu akşam TV8 ekranlarında parkura çıkacak.

Yiğit Poyraz Kimdir? Survivor 2021 Yiğit Poyraz Yaşı, Hayatı ve Nereli Bilgisi

9 Ocak 2021 tarihinden itibaren yayın hayatına başlayan Survivor nefes kesen tanıtım videosu ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır. 2005 yılından itibaren her sene izleyicileri ekran başına kilitleyen Survivor büyük ilkelere imza atmıştır.

Değişik formatları ve yarışma içerikleri arasında yer alan Survivor oldukça ilgi çeken yapımlardan biri olmaktadır. İki takımın birbiri ile yaptığı kıyasıya mücadeleyi anlatan bu yarışma programı her geçen sene de büyük bir yere sahip olmaya devam etmektedir.

Gönüllüler ve Ünlüler takımları belirlenirken adaylar belirli aşamalardan geçmektedir. Daha sonra jüri kararı ile belirlenen yarışmacılar ıssız adaya doğru yolculuğa çıkmaktadır. Farklı iki adada kalan yarışmacılar için zorlu mücadele dönemi başlar. Daha sonra yaşamlarını bir nebze olsun kolaylaştırmak adına düzenlenene yarışmalar sayesinde her hafta ödül ve dokunulmazlık olmaktadır. Ödül oyunları sunulan her hafta da değişiklik göstermesinin yanı sıra iletişim, yemek, erzak, barınak, avlanmaya dair malzeme ve daha birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bunun yanı sıra kazanan tek bir takım olmak zorundadır.

Dokunulmazlık oyunlarında ise durum biraz daha farklıdır. Bunun sebebi ise adada kalabilmek adına bir mücadele verilmektedir. Kaybeden takım oy birliği ile belirli adayları halk oylamasına çıkarmaktadır. Konsey alanlarında belirlenen SMS sonucunda bir kişi adaya veda etmektedir.

Survivor 2021 kadrosu tanıtımından sonra büyük merak uyandıran Yiğit Poyraz hakkında fazla bilgi olmasa da iddialı tavırları ve dik duruşu ile adından uzun bir süre söz ettirecek gibi durmaktadır. Bunun yanı sıra Survivor Yiğit Poyraz kimdir? Hakkında fazlasıyla araştırma yapılmaktadır.

survivor-yigit-poyraz-kimdir-2021-gonullu-yarismaci

Survivor Yiğit Poyraz Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Survivor 2021 kadrosu yayınlandığından itibaren büyük merak uyandırmaktadır. Yer alan yarışmacıların kendine güvenmelerinin yanı sıra kıyasıya bir rekabette onları beklemektedir. Gönüllüler kadrosunda yer alan Yiğit Poyraz 26 Aralık 1994 yılında doğmuştur.

Bodrum’ da yaşamını sürdüren Poyraz, ilkokul öğrenimini de burada tamamlamıştır. Daha sonra girdiği sınavdan 2009 yılında Robert Koleji’ ni başarıyla kazanmıştır. Öğrenim hayatında yer alan başarılarının yanı sıra yatılı okulda devam ettiği öğrenim hayatında kendini fazlasıyla geliştirmektedir.

Yer aldığı başarılarının yanı sıra 8 yaşından itibaren spor alanında basketbol dalıyla ilgilenmektedir. Uzun boyu ve hızlı hareket yapısı sayesinde kendinde büyük gelişmeler katan Poyraz, Survivor’ un iddialı yarışmacılarından biri olmaktadır. Aynı keza eğlenceli yapısı ve hayata farklı bakış açısı ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Girdiği üniversite sınavında 2015 yılından Boğaziçi İşletme bölümünü kazanmıştır. Yer alan bu başarılarının yanı sıra biraz gizemli biri olmaktadır. Aynı zaman da Sydney Uni’ de yer alan Exchange programı kapsamında eğitimine devam etti. Burada kaldığı süre boyunca dil ve insanlar konusunda kendini geliştiren Yiğit Poyraz, azmi ve başarısı ile büyük adımlara imzasını atmaktadır.

Yiğit Poyraz eğitimini tamamladıktan sonra yaklaşık olarak 2 yıl boyunca halaları tekstil mümessili olarak çalışmaktadır. Birçok İtalyan ve Amerika markalarında ağırlıklı olarak iş yapmasının yanı sıra dil eğitimi ile kendini daha fazla geliştirmektedir. Gezmeyi fazlasıyla seven bir yapı bulunmaktadır. Spora olan ilgisi ile beraber vücut geliştirme alanlarına da yönlenmiştir. Farklı giyim tarzları ve yaşantısının yanı sıra ailesine bağlı bir şekilde yaşamını sürdürmektedir. Aynı zamanda hayvan sevgisi de fazlasıyla bulunmaktadır. Arkadaşları ile eğlenceli vakitler geçirmekten hoşlanan Poyraz, boş vakitlerinde ailesi ile beraber kaliteli zaman dilimleri geçirir. Bunun yanı sıra Survivor yarışmacılarıarasında en iddialı isimlerden biri olarak izleyicilerin karşısına çıkmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER