Vodafone iPhone 11 Pro Kampanyası ve 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi

Vodafone bugün düzenlediği yeni kampanyayla müşterilerine iPhone 11 Pro kazanma şansı ve ücretsiz 15 GB ücretsiz internet dağıtıyor.

Vodafone iPhone 11 Pro Kampanyası ve 15 GB Ücretsiz İnternet Hediyesi

Vodafone düzenlediği yeni kampanyasıyla tüm müşterilerini bilgilendirdi. Yeni kampanya dahilinde 2021 yılında Vodafone Arkadaşını Davet Et kampanyasıyla birlikte kullanıcılar iPhone 11 Pro kazanma şansı elde edecekler. Üstelik kampanyaya katılan herkse 3 ay geçerli olacak 15 GB hediye internet veriliyor. Kampanya katılım şartları ve merak edilen tüm detaylar Vodafone resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu.

Vodafone iPhone 11 Pro Hediyesi

Geçtiğimiz dönemler Vodafone Arkadaşını Davet Et bölümü üzerinden işlem gerçekleştirenler 15 GB hediye internet kazanıyorlardı. 2021 Ocak ayı itibariyle bu kampanyaya ek olarak iPhone 11 Pro hediyesi koyuldu. Kampanyaya göre bir ay içinde en çok arkadaşını Vodafone üyesi yapan kişi iPhone 11 Pro kazanma şansını elde edecek. Kampanya katılım koşullarına göre ise katılacak kişinin 18 yaşından büyük olması ve ödülü bizzat kendisinin alması gerekmektedir.

Ödülü almaya hak kazanan kişilerle iletişime geçilecek ve kişinin 10 gün içinde iPhone 11 Pro ödülünü temin etmesi gerekmektedir. Başvuru ve geri dönüş yapılmaması durumunda kazanılan hediye teslim edilmeyecektir.

Vodafone mobil uygulaması üzerinden arkadaşlarını davet eden herkes ise 3 ay geçerli olmak üzere 15 GB ücretsiz hediye internet kazanacak.

Kampanya detaylarında yer alan bilye göre; yarışmada kabul edilecek hat türü faturalıdır. Yani arkadaşlarınızın kontörlü hat sahibi olması kabul edilmeyecektir. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden yapabileceğiniz başvurular sadece faturalı hatlar için geçerli olacaktır. Kampanya bu ay itibariyle başladı, detaylı bilgi ve ayrıntılar için Vodafone resmi internet sitesini ziyaret edebilir, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER