Vodafone Bedava İnternet Hediyesi 2021 Yılında 10 GB Ücretsiz GB Alabilirsiniz

2021 Vodafone ücretsiz hediye kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. 2 GB, 5 GB, 10 GB VE 15 GB olmak üzere Vodafone kullanıcılarına bedava internet hizmeti 2021 Ocak ayında da sürüyor. Sizde başvuru yaparak anında bu kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hediyesi 2021 Yılında 10 GB Ücretsiz GB Alabilirsiniz

Mobil abonelikleri faturalı ve faturasız olan tüm mobil aboneler için Vodafone hediye internet paketi. Yeni yılda Vodafone hediye internet nasıl alınır? 2021 hediye internet paketleri

Vodafone son zamanlarda yaptığı kampanyalar ve sunduğu ücretsiz bedava paket ayrıcalıkları ile müşterilerine farklı hissettirmeye devam etmekte.  Sunmakta olduğu hem daha uygun hem de daha fazla GB internet hediye paketleri ile Vodafone kullanıcılarına ayrıcalıklar gösteripalandaki iddialarını güçlendirmeyi sürdürüyor. Yaptığı öğrenci dostu paketleri ile de öne çıkıyor.Var olan rekabet ortamında ücretsiz GB ve apk uygulamaları ile duruşunu güçlendirip müşterilerini memnun etmekte. Diğerlerinden daha fazla göze çarpan vodafone hediye internet paketleri gelişen uygulamaları ile dikkatleri üzerine çekmekte. Vodafone yanımda isimli uygulaması ile hediye internet kampanyalarından yararlanılabilir.

Etkileşim ve abone sayısını arttırmak ve güçlendirmek için çok beğenilen birbirinden güzel kampanyalarına devam eden Vodafone, müşterilerine bedava internet ve paket kampanyalarını sürdürmekte. Peki bedava internet nasıl alınır?

2021 VODAFONE ÜCRETSİZ HEDİYE İNTERNET

Neredeyse tüm kampanyaları Vodafone’un Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden gerçekleşiyor. Uygulama Vodafone’un resmi uygulaması olup ücretsizdir.  Uygulamayı indirdikten hemen sonra şifre ile giriş yapılabiliyor. Gereken şifreyi almak için ise S yazıp 7000’e kısa mesaj göndermek yeterli. Şifre bu şekilde cebinize geliyor. Uygulamanın avantajlar bölümü müşteriler için harika kampanyalar barındırıyor. Haftalık hediye çarkı bölümü üzerinden bedava internet alınabiliyor. Uygulamanın detaylarında farklı kampanyalar da mevcut.

Vodafone yanımda süpermarket kampanyası ile ilk alışveriş sırasında 10 GB bedava internet kazanılabiliyor. Üstelik, her yeni alışverişte 2 GB ücretsiz internet hatlara tanımlanıyor. Süpermarket istegelsin ile vodafone müsterileri alışveriş ve bedava internet kazanabiliyor.

Abonelerin eşi dostu Vodafone’a davet et uygulaması ile ise 15 GB bedava internet kazanılabiliyor. Arkadaş daveti için web sitesi ya da vodafone yanımda uygulaması üzerinden link oluşturulması ile bu işlem gerçekleştirilebiliyor.

Ayrıca, TikTok 5 GB bedava internet kampanyası da mevcuttur. İlk 100 bin kişi ile sınırlandırılmış olan kampanya yer yöne 5GB geçerli olan internet kampanyasını kullanıcılara sunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 22:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER