Ünlü Markaya Ait 750 Gramlık Kavanozdan Bakın Ne Çıktı! Nevşehir'de Yaşanılan Olay Herkesi Şaşırttı

Ünlü markaya ait 750 gramlık kavanozun içerisinde bulunan çikolatada yabancı cisim çıktı. Firma ise durumu kabullenmiyor.

Ünlü Markaya Ait 750 Gramlık Kavanozdan Bakın Ne Çıktı! Nevşehir'de Yaşanılan Olay Herkesi Şaşırttı

Nevşehir'e bir vatandaş marketten  markete giderek ünlü markaya ait 750 gramlık kavanozun içerisinde bulunan çikolatayı satın aldı. Çikolatayı açıp biraz tükettikten sonra çikolatanın içerisinde bir şey olduğunu fark etti.

Çikolatayı satın alan tüketici, almış olduğu ünlü bir markaya ait olan çikolata kavanozun içerisinde,  bir pakete  rastladı.  Kavanozun içerisinden çıkan paket başka bir firmaya  ait olan çikolata paketiydi.

Nevşehir'de yaşayan vatandaş markete giderek 750 gram  kavanoz içerisinde bulunan ünlü markaya ait çikolatadan satın aldı. Çikolatadan bir miktar tüketen vatandaş daha sonrasında çikolata içerisinde başka bir firmaya ait çikolata paketinin rastladı. Durumun avukatına bildiren müvekkil,   kamera karşısına geçerek çikolata kavanozunun içinde bulunan paketi cımbız yardımı ile çıkardı.  Çıkartılan paket temizlendi  ve paketin başka bir firmaya ait olan çikolata paketi olduğu görüntülendi.  Başka firmaya ait olduğu anlaşılan çikolata paketini gören, müvekkil ve avukat oay karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler.

Bu ihmali  müvekkil avukatı Sema Yurtbilir Yavuz’a   anlattı. Yavuz  açıklamada bulundu, ‘’ Kavanozun içerisinde yabancı bir cisim çıkartmış bulunmaktayız. Bugün  müvekkilim çikolata kavanozunun benim ofisime getirdi.  Daha sonra onunla beraber bu çikolata kavanozunun içerisinden gördüğümüzde ismi çıkarttık. Bir naylon paket şeklinde gözüküyordu. Çıkardıktan sonra baktığımızda gerçekten de bir sürpriz ile karşılaştık.  Çünkü başka bir markanın mini bir çikolata paketi vardı içinde.  Gerçekten çok şaşırtıcıydı çünkü tamamen birbirinden alakasız iki firmaların  çikolataları söz konusuydu. Yani aslında kavanozun içerisinde yabancı bir cisim çıkarmış bulunmaktayız’’ açıklamasını yaptı.

Avukat Sema Yurtbilir Yavuz,  müvekkili ile firmanın iletişim kurduğunu ve  ünlü markanın firma yetkililerinin ise, ‘’ Acaba içerisine siz mi bir şey düşürdünüz?’’ Cevabını aldıklarını söyledi.

Müvekkilin,  firmaya  ulaştığını  ve firma yetkililerinin bu hatayı kabul etmediğini, kabul edilmeyen bu hata için hukuksal süreci başlatmayı düşündüklerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER